В’ячеслав Заховайло: "Четверте місце для "Динамо" - це приниження всіх уболівальників"

В’ячеслав Заховайло: "Четверте місце для "Динамо" - це приниження всіх уболівальників"

126
В’ячеслав Заховайло: "Четверте місце для "Динамо" - це приниження всіх уболівальників"

Відомий футбольний агент В’ячеслав Заховайло поділився своїми очікуваннями від півфінальних матчів Кубку України, порозмірковував щодо перспектив Сергія Реброва у якості головного тренера «Динамо» та відзначив важливість правильного рішення Ігоря Суркіса.

- Ваші очікування від матчів Кубку України?

- «Славутич» - «Шахтар» тут обговорювати нічого. «Славутич» потрапив до півфіналу Кубку України - тільки лише за це їм потрібно дати ювілейний кубок. Для команди з другої ліги це дуже великий успіх. По грі «Славутич» навряд чи зможе чинити опір «Шахтарю», проте у клубу є шанс проявити себе у всій красі.

«Динамо» - «Чорноморець» - важко давати прогнози лише з однієї причини - абсолютно незрозуміло, в якому стані зараз знаходиться київське «Динамо». За «Чорноморець» нічого не можу сказати. Зараз у київському «Динамо» йде перебудова.

Для «Динамо» кубок - це останній шанс вийти з сезону з піднятою головою, зіграти у фіналі.

У фіналі там зрозуміло, чекає «Шахтар». Якщо «Динамо» Київ зможе пройти досить міцний «Чорноморець», я вже не кажу про те, щоб обіграти «гірників», хоча б чинити гідний опір «Шахтарю», це вже буде прогресом. Як би банально і прикро це не звучало, так і є на даний момент. Але нічого, життя йде вперед. Зараз настала смуга невдач. За невдачами, як правило, йдуть якісь перемоги. Будемо сподіватися, що динамівці зберуться і підуть вгору.

«Шахтар» на даний момент виглядає переконливо, стабільно. Я думаю, якщо брати по-серйозному, у «Шахтаря» найбільше шансів виграти кубок. Вони показують більш стабільну гру.

- Зараз дуже багато дискусій на тему, де повинен проводитися фінал кубку... Що ви скажете з цього приводу?

- Сьогодні ситуація в Україні неординарна, політично перш за все. Потрібно, насамперед, прийняти рішення, де фінал можна провести безпечно. Де саме проводити фінал - без різниці. Перш за все, повинна бути забезпечена безпека для простих людей.

- Чи доречними були дії ультрас багатьох клубів, які написали лист президентові ФФУ про перенесення фіналу кубку в інше місто?

- Ультрас є найактивнішими членами футбольної родини. Тому, якщо вони звертаються з якимись проханнями в ФФУ - це їх право. Це абсолютно нормально. Але в той же час, потрібно зважувати у зв'язку з ситуацією в Україні. В Одесі я б фінал кубку зараз точно не проводив.

- На вашу думку, Владислав Калітвінцев має шанс зіграти проти «Чорноморця»?

- Я думаю, Ребров розбереться, прийме правильне рішення. При прийнятті такого рішення Ребров буде керуватися здоровим глуздом. Влад футболіст дуже перспективний. Потрібно просто грамотно підводити людину до ігор, до основного складу. Реброву видніше, ніж усім нам, вболівальникам. Ребров в змозі оцінити стан Владислава і його форму.

- Як ви ставитеся до того, що Сергій Станіславович може залишитися біля керма «Динамо»?

- Є президент футбольного клубу «Динамо» Ігор Суркіс, він приймає стратегічні рішення. Те, що Сергій Ребров молодий і перспективний тренер - це знає вся країна. Уболівальникам здається, що, можливо, Реброву досвіду не вистачає, але всі з чогось починають. Я думаю, що Ребров виросте в хорошого фахівця. Йому потрібно проявити себе в самостійній роботі.

Я до всіх тренерів позитивно ставлюся. Ми повинні всі розуміти одне, що київське «Динамо» - це особливий клуб. Я не заздрю ​​жодному тренеру київського «Динамо». Тому що на тренера завжди здійснюється дуже великий тиск, як і з боку вболівальників, так і з боку громадськості. Я б навіть сказав, що той тиск, який чиниться на київське «Динамо», можна порівняти з клубами італійської ліги. Там теж дуже великий тиск йде на тренерський склад. Бути тренером київського «Динамо», значить треба мати психіку в абсолютному порядку. Особливо, якщо у команди щось не виходить. Чи готовий до цього Ребров покаже час.

- На вашу думку, на що киянам треба ставити акцент: на боротьбі в чемпіонаті за третє місце або на перемозі в кубку?

- Київське «Динамо» - це той клуб, який ставить перед собою максимальні завдання. Вони повинні зіграти на всі сто відсотків у всіх турнірах. Так було завжди, в усі часи. Скільки я себе пам'ятаю і скільки пам'ятають мої батьки, так завжди було. Як зараз йдуть справи, мені важко сказати. «Динамо» має зробити все, щоб поборотися за третє місце. Тому що четверте місце для «Динамо» - це приниження всіх нас, уболівальників. А кубок стане ложкою меду в бочці дьогтю.

- Можна цей сезон назвати одним з найбільш провальних і невдалих років в історії київського «Динамо»?

- Ну в історії «Динамо» я б так не сказав, тому що я пам'ятаю чемпіонати Радянського Союзу, були такі роки, коли київське «Динамо» займало дев'яте або десяте місце в чемпіонаті. Для того, щоб зробити крок вперед, потрібно зробити два кроки назад. Можливо нам всім і київському «Динамо» потрібно через все це пройти. Все залежить від прийняття рішення. Зараз у «Динамо» така важка ситуація, все залежить від президента клубу. Ми можемо тільки сподіватися, що він прийме правильне рішення. Правильне рішення дасть результат.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров