Вадим Євтушенко: "Чорноморець" без бою здаватися не буде"

Вадим Євтушенко: "Чорноморець" без бою здаватися не буде"

125
Вадим Євтушенко: "Чорноморець" без бою здаватися не буде"
odessa-sport.info

Відомий футбольний експерт Вадим Євтушенко прокоментував результати жеребкування півфіналу Кубку України.

- У фіналі ми побачимо прогнозовану пару «Шахтар» - «Динамо», чи якась команда припіднесе нам сюрприз?

- Кубок є кубок, але тут однозначно ясно, коли команда Другої ліги виступає проти нашого чемпіона, то складно очікувати якихось сюрпризів. Я думаю, що «Шахтар» вже не «однією ногою», а «двома ногами» у фіналі. Це тільки найбільші оптимісти можуть вірити, що Черкаси можуть вийти у фінал. Тому, я думаю, що з одним фіналістом вже все ясно.

Що стосується іншої пари («Динамо» - «Чорноморець», ) то я думаю, що будь-яка команда Прем'єр ліги, яка грає на стадії півфіналу і які б проблеми в неї не були – вона дасть бій. Це вольова команда, добре тренована. Динамівцям не варто очікувати легкої гри. Тимпаче, вболівальники думають, що у «Чорноморця» є проблеми, а вони є дійсно. Для однієї конкретної гри будь-яка команда може максимально зібратися. У «динамівців» є перевага, але це буде не легка гра.

- Можна сказати, що домашні трибуни – перевага «Динамо»?

- Так. Це і перевага свого поля, і більш збалансований, зірковий склад. Мета у «динамівців» вартісна - перемога в кубку. В плані мотивації тут проблем не буде, але ці всі передумови є перевагою «Динамо». «Чорноморець» без бою здаватися не буде, тому що це півфінал кубка України.

- Яка команда, на даний момент, найбільше заслуговує завоювати кубок України?

- Будь-яка команда, яка знаходитися на цій стадії, мріє про кубок. А заслуговує той, хто його виграє, хоча всі команди, які дісталися до цієї стадії, заслуговують стати володарем кубка.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров