Вадим Євтушенко: "Чорноморець" без бою здаватися не буде"

Вадим Євтушенко: "Чорноморець" без бою здаватися не буде"

77
Вадим Євтушенко: "Чорноморець" без бою здаватися не буде"
odessa-sport.info

Відомий футбольний експерт Вадим Євтушенко прокоментував результати жеребкування півфіналу Кубку України.

- У фіналі ми побачимо прогнозовану пару «Шахтар» - «Динамо», чи якась команда припіднесе нам сюрприз?

- Кубок є кубок, але тут однозначно ясно, коли команда Другої ліги виступає проти нашого чемпіона, то складно очікувати якихось сюрпризів. Я думаю, що «Шахтар» вже не «однією ногою», а «двома ногами» у фіналі. Це тільки найбільші оптимісти можуть вірити, що Черкаси можуть вийти у фінал. Тому, я думаю, що з одним фіналістом вже все ясно.

Що стосується іншої пари («Динамо» - «Чорноморець», ) то я думаю, що будь-яка команда Прем'єр ліги, яка грає на стадії півфіналу і які б проблеми в неї не були – вона дасть бій. Це вольова команда, добре тренована. Динамівцям не варто очікувати легкої гри. Тимпаче, вболівальники думають, що у «Чорноморця» є проблеми, а вони є дійсно. Для однієї конкретної гри будь-яка команда може максимально зібратися. У «динамівців» є перевага, але це буде не легка гра.

- Можна сказати, що домашні трибуни – перевага «Динамо»?

- Так. Це і перевага свого поля, і більш збалансований, зірковий склад. Мета у «динамівців» вартісна - перемога в кубку. В плані мотивації тут проблем не буде, але ці всі передумови є перевагою «Динамо». «Чорноморець» без бою здаватися не буде, тому що це півфінал кубка України.

- Яка команда, на даний момент, найбільше заслуговує завоювати кубок України?

- Будь-яка команда, яка знаходитися на цій стадії, мріє про кубок. А заслуговує той, хто його виграє, хоча всі команди, які дісталися до цієї стадії, заслуговують стати володарем кубка.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форумеОбновить

Лучшие букмекеры