Чемпіонат Полтавської області. 6-й тур. Тільки команда Мелащенка без поразок

Чемпіонат Полтавської області. 6-й тур. Тільки команда Мелащенка без поразок

288
Чемпіонат Полтавської області. 6-й тур. Тільки команда Мелащенка без поразок

Триває чемпіонат Полтавщини з футболу серед команд вищої ліги. У шостому турі було забито 22 м’ячі. Цікаво, що у всіх п’яти матчах була запекла боротьба з незначною різницею м’ячів у кінцевому рахунку.

У Градизьку на Глобинщині численні глядачі стали свідками святкового відкриття місцевого стадіону і перемогою їх команди над непоступливою «Олімпією» з Савинець Миргородщини. На матчі був присутній заступник голови Полтавської обласної Федерації футболу Олександр Дігтяр, який цього дня виконував роль делегата-інспектора поєдинку. Першими відкрили рахунок у матчі гості – відзначився Сергій Сергієнко. Такий рахунок тримався до початку другого тайму. З перших хвилин другої половини господарі «понеслися» на ворота миргородців і перемогли їх з рахунком 3:1. За команду «Темп» відзначалися голами Сергій Зав’ялов, Олександр Мироненко та Олексій Ларіонов.

Дмитрівський «Колос» з Кремечуцького району нарешті здобув першу перемогу. Цього разу в рідних стінах підопічні Анатолія Базавлука у напруженій боротьбі перемогли дебютантів «вишки» кременчуцький «Кремінь-КМФФ» з рахунком 3:2. У переможців м’ячі забивали Максим Остапець, Сергій Кононов і Сергій Паящ. Юнаки: 0:4.

Чинний чемпіон Полтавщини «Нове Життя» з Андріївки Машівського району приймав одного з головних своїх конкурентів за «золото» комсомольський «Фламінго», який до цього матчу не зазнав жодної поразки. Відкрив рахунок у матчі Олександр Бабанський, один з лідерів атак господарів. У першому таймі гостям вдалося зрівняти рахунок у поєдинку – відзначився Олексій Ротань, до речі, колишній гравець «Нового Життя». Після перерви господарі, яким більше пощастило, таки «дотисли» суперника завдяки переможним голам Олександра Мелащенка і Максима Кунделя. У «Фламінго» голом відзначився Іван Львов — 3:2.

У Гадячі, де місцевий «Псел-Райз» приймав одного з новачків Вищої ліги «Динамо» з Решетилівки, зафіксований такий кінцевий рахунок поєдинку – 3:1 (перший тайм 0:0) на користь господарів. Голи у господарів провели Сергій Кузуб, Владислав Сосєдко (з пенальті) і Едуард Ткаченко. Юнаки: 2:1.

І, наостанок про цікаве футбольне протистояння в обласному центрі, де місцевий СК «Полтава» приймав ФК «Глобине». Гості першими відзначилися результативною атакою – м’яч забив Вячеслав Кувшинов. Після цього стався неприємний момент для господарів. Як повідомив президент СК «Полтава» Станіслав Майзус, полтавець Олег Переверзєв забив «чистий гол» у ворота суперників, але арбітри його чомусь не зарахували. Остаточний підсумок матчу бойова нічия – 2:2. У полтавців відзначилися голами Вячеслав Потапенко та той же Олег Переверзєв, а у глобинців м’яч забив Антон Оганесов.

ФККомандаІПНПМО
1 Фламінго (Комсомольськ)650124-715
2 Нове життя (Андріївка)642012-514
3 Темп (Градизьк)641113-713
4 Олімпія (Савинці)640212-1012
5 Псел-Райз (Гадяч)630310-119
6 Глобине (Глобине)621312-117
7 Динамо (Решетилівка)621310-127
8 СК Полтава (Полтава)613210-106
9 Колос (Дмитрівка)61058-203
10 Кремінь-КМФФ (Кременчук)60067-250

Оцените
Поделитесь
Источник:
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров