timeZone
Время сайта
Ваше время 14:14 отличается от времени времени на сайте 17:14 .
Установить на сайте новое время?

Товариський матч. "Коньяалти Беледієспор" (Туреччина) – "Агробізнес" (Волочиськ) 0:4

Источник фото:
кнопка перехода
Изменить размер a+ a-
1899
0

Діючий чемпіон Хмельницької області та один з лідерів чемпіонату України серед аматорів – «Агробізнес» з Волочиська – провів другий контрольний матч на тренувальному зборі у Туреччині. Суперником команди Андрія Донця став «Коньяалти Беледієспор», який наразі посідає передостаннє (12-є) місце у групі 7 турецької Аматорської ліги.

На відміну від попереднього товариського поєдинку зустріч з представником Туреччини пройшла за чудових погодних умов та на відмінному газоні. У кожному з таймів підопічні Андрія Донця забили у ворота суперника два м’ячі. До перерви дублем вистрілив кращий бомбардир команди Микола Темнюк. А у другій половині зустрічі закріпили перевагу «Агробізнесу» м’ячі Романа Гагуна та новачка колективу Андрія Кухарука (екс-гравець «Ниви» та «Севастополя»), який донедавна виступав у Австрії.

«Коньяалти Беледієспор» (Туреччина) – «Агробізнес» (Волочиськ) 0:4