Ваше время 14:14 отличается от времени времени на сайте 17:14 .

Товариський матч. "Агробізнес" (Волочиськ) - КФУМ "Роскільде" (Данія) 2:2

кнопка перехода
Изменить размер a+ a-
1429
0

Один з лідерів чемпіонату України серед аматорів – «Агробізнес» (Волочиськ) – провів перший товариський матч на тренувальному зборі у Туреччині. 10 березня команда Андрія Донця зустрілася з КФУМ «Роскільде», який наразі посідає друге місце у групі 1 четвертого дивізіону Данії. Зазначимо, що саме на базі цього клубу влітку нинішнього року (31.07-04.08) буде організовано дитячий футбольний табір (2002-2009 р.н.), який очолить відомий іспанський спеціаліст Вісенте Дель Боске.

Щодо товариської зустрічі, то вона проходила за складних погодних умов. Дійшло до того, що арбітр матчу навіть передчасно (на 41-й хвилині) завершив перший тайм, адже почалася гроза та град. Чемпіон Хмельницької області двічі виходив вперед (відзначилися Тарас Пліс та Дмитро Юхимович), але переможний рахунок не втримав. Вже у компенсований арбітром час датчани відігралися, реалізувавши пенальті – 2:2.