Главная Украинские Вторая лига Бальчос привітав тернопільців з першою лігою
^

Бальчос привітав тернопільців з першою лігою

861
Бальчос привітав тернопільців з першою лігою
Фото - pfl.ua

На адресу футбольного клубу «Тернопіль» надійшов лист з Професіональної футбольної ліги, в якому її президент Мілетій Бальчос вітає тернопільський клуб зі здобуттям путівки до першої ліги.

– Дозвольте від імені Професіональної футбольної ліги привітати керівництво, футболістів, тренерський штаб команди, усіх працівників клубу та вболівальників із завоюванням права виходу до першої ліги! Висловлюємо Вам вдячність за вагомий внесок у справу розбудови та популяризації футболу на Україні, – зазначив Мілетій Бальчос.

Президент ПФЛ відзначив, що вдалий виступ тернопільської команди став приємним сюрпризом футбольного сезону-2013/14.

– Зважаючи на те, кільки зусиль керівництво клубу приділяє вихованню молодих футболістів, упевнені, що ФК «Тернопіль» досягне нових висот у змаганнях серед професіональних футбольних клубів України. Сподіваємося, що на цьому Ваш амбітний клуб не зупиниться та продовжить своє зростання за підтримки своїх палких вболівальників, керівників місцевої влади, а також завдяки здібностям та професійній майстерності гравців та тренерів. Від щирого серця бажаю Вашому колективу здоров’я, сил духовних і фізичних, терпіння, удачі, оптимізму та смаку нових перемог!, – заявив президент ПФЛ Мілетій Бальчос.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения