ФК "Тернопіль" гратиме зі "Славутичем" на… шкільному стадіоні!

ФК "Тернопіль" гратиме зі "Славутичем" на… шкільному стадіоні!

185
ФК "Тернопіль" гратиме зі "Славутичем" на… шкільному стадіоні!
Фото - fcslavutich.ck.ua

Згідно з рішенням адміністрації Професіональної футбольної ліги України визначено, що матчі 9 та 10 турів фінальної частини чемпіонату України серед команд Другої ліги проходитимуть в один день і в одну годину.

Так, матчі 9 туру відбудуться 1 червня, 10 туру — 8 червня. Всі поєдинки розпочнуться о 17.00 год. Особняком у цьому плані стояв матч 9-го туру між командами ФК Тернопіль та Славутич (Черкаси).

Довгий час дата проведення цього поєдинку була не визначеною, бо 1 червня на міському стадіоні, де проводить свої домашні матчі муніципальний клуб з Тернополя, відбуватимуться урочистості з нагоди Дня випускника. Оскільки на запасному стадіоні, а він для ФК Тернопіль визначений, як Поділля (Хмельницький), поєдинку теж не може бути, бо проходить його реконструкція, то розглядалося кілька місць проведення матчу зі Славутичем. А саме — у В. Гаях (Тернопільський р-н), Козовій та Бережанах і на стадіоні тернопільської ДЮСШ, що в парку "Топільче".

28 травня до Тернополя приїздили футбольні представники з Києва, які зійшлися на тому, що матч, як виняток, буде проведено на стадіоні дитячої футбольної школи. І лише у разі, якщо того дня буде дощ, відповідно урочистості до Дня випускника перенесуть у ПК "Березіль", тоді команди Тернополя і Черкас зможуть зіграти на Тернопільському міському стадіоні.

Оцените
Поделитесь
Источник:
Оставили комментарии на форуме: 2
 • Можно тогда в зале сыграть,миник.)))

  0+ 0- 0
  +-
  Буран
 • ...якщо буде дощ...

  ахаха )))

  0+ 0- 0
  +-
  ГОСТ 11128-65
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров