FootBoom ⚽ Турниры Украинские Вторая лига Сергій Солдатов: "На перегляді в "Оболонь-Бровар" буде до двадцяти футболістів"
^

Сергій Солдатов: "На перегляді в "Оболонь-Бровар" буде до двадцяти футболістів"

1170
Сергій Солдатов: "На перегляді в "Оболонь-Бровар" буде до двадцяти футболістів"
Фото - fcbrovar.obolon.ua

Напередодні меморіалу ім.Щанова головний тренер ФК “Оболонь-Бровар” Сергій Вікторович Солдатов люб’язно погодився надати невеличке інтерв'ю.

Сергію Вікторовичу, відпустка завершилася, свята минули, помаленьку стартувала підготовка команди до другого кола чемпіонату. У якому фізичному та психологічному стані гравці приступили до тренувань? Який настрій панує в колективі?

По-перше, варто відмітити, що відпустка у футболістів була достатньо протяжною — цілих півтора місяці. Тому всі хлопці отримали можливість добре відпочити і повернутися у стан команди зарядженими і сповненими бажанням і сил для подальшої боротьби. Також перед гравцями стояло завдання не набрати зайвих кілограмів. Один-два кілограма допускалося, але не більше. З цією задачею, загалом, вони також справилися. Що стосується психологічного стану, то й тут немає жодних нарікань. Перед, скажімо так, “канікулами” президент клубу Олександр Слободян розрахувався без винятку з усіма футболістами, що без сумніву сприяло значному підвищенню настрою і мотивації. Таким чином, з упевненістю констатую, що мікроклімат у колективі просто чудовий!

Усі повернулися здоровими, чи можливо є футболісти, які не тренуються з тих чи інших причин?

Такі футболісти є, але їх дуже мало. Анатолій Кіцута, який мав проблеми зі спиною, наразі доліковується, а Березанський, котрий перед самим виходом з відпустки захворів на грип, також поки що не приймає повноцінної участі у тренуваннях. Всі інші живі, здорові.

У якому графіку і де проходять тренування команди?

Скажімо так, період адаптації ми вже пройшли — це десятиденний збір на “Оболонь-Арені” — заняття в тренажерному залі та на піску. Зараз ми вже перейшли на штучні поля і потихеньку готуємося до меморіалу ім.Щанова.

Перед турніром Щанова плануються товариські матчі?

Авжеж! Першого лютого ми проведемо зустріч з Білоцерківським Арсеналом, а восьмого числа планується матч з дублем Київського “Динамо” в манежі.

Які завдання ставляться перед командою на турнірі ім. Щанова?

Конкретних завдань перед хлопцями ми не ставимо. Ми розглядаємо цей турнір, в першу чергу, як один з етапів підготовки до чемпіонату, а також, як хорошу можливість переглянути нових виконавців, подивитися на них в ділі.

Тобто нові придбання неодмінно будуть?

Безперечно. Оскільки лінія захисту, де грають, як молоді, так і досвідчені футболісти, на мою думку, у нас не потребує термінового підсилення, то першочерговим завданням буде придбання 3-х, 4-х виконавців у передню лінію — це атакуючі хави, нападники. Також ми хочемо підписати ще одного голкіпера, і у нас вже є домовленість про перехід до лав нашої команди з талановитим і досвідченим воротарем, екс-гравцем Донецького “Металурга” Олександром Мусієнко. Забігаючи дещо наперед, можу сказати, що на перегляді в нашій команді буде до двадцяти футболістів, але всі карти я розкривати поки що не буду. Про підсумки трансферної діяльності поговоримо вже після завершення підготовки до другого кола чемпіонату.

Сергію Вікторовичу, чи правда, що Іващенко зараз перебуває на перегляді в Олександрії, і яка ваша позиція з приводу цього питання?

Так, це правда, Олександр знаходиться в Олександрії. Моя позиція? У мене була з ним розмова… Справа в тому, що коли ми підписували з ним контракт, то Олександр попросив доповнити його договір з нами одним пунктом — якщо у нього буде запрошення з іншої команди, яке його влаштує, то ми повинні будемо відпустити його без компенсації. Ми на такі умови погодилися. Як бачимо, людина вирішила спробувати себе в іншому клубі. Я можу побажати Олександру лише успіхів. Якщо ж він підпише з Олександрією контракт і все у нього складеться найкращим чином, ми будемо лише раді за нього. Він у будь-який момент зможе повернутися до дому, на “Оболонь-Арену”. Тут завжди будуть раді йому.

Повернемося до питання підготовчого процесу. Власне, де буде відбуватися підготовчий етап ФК “Оболонь-Бровар” до весняної частини чемпіонату після закінчення меморіалу ім. Щанова?

9-го березня ми виїжджаємо на збори в Крим, де плануємо провести чотири товариські зустрічі. Зараз працюємо над тим, щоб нашими суперниками були команди виключно першої ліги.

І наостанок. Сергію Вікторовичу, чи є шанс взяти участь у тренуваннях і підготовчих зборах першої команди у когось із футболістів “Оболонь-Бровар 2”?

Звісно шанси є. Вже зараз з нами працюють футболісти дубля — це Варнавський, Деревянко, Музиченко, Бойченко, Яцик… Більше того, на турнір ім. Щанова ми заявилися двома командами і плануємо відвідувати матчі дубля. Тому ті футболісти, котрі проявлять себе з найкращої сторони на тих позиціях, які потребують підсилення і де необхідна конкуренція в першій команді, поїдуть з нами на підготовчі збори в Крим.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения