Сергей Свистун: "Часу на нормальне будівництво команди в Кременчуці просто не вистачило"
^

Сергей Свистун: "Часу на нормальне будівництво команди в Кременчуці просто не вистачило"

707
Сергей Свистун: "Часу на нормальне будівництво команди в Кременчуці просто не вистачило"
Фото - fckremen.com
Наставник "Кременя" розповів про ситуацію в клубі.

- Сергію Володимировичу, внесіть ясність у ситуацію з вашою відставкою.
- Наступного дня після матчу з "Тернополем" відбулася зустріч із керівництвом, мою відставку не прийняли, я залишаюся. Але при тому мені повністю довірили важелі комплектації команди. Отой склад, що залишився від моїх попередників, зазнає знач­них змін. Однак усе це станеться не зразу, намагатимемося поступово відбудовувати колектив.

- Чому вирішили залишити клуб?
- Розумієте, це - емоції. Я з хлопцями працюю майже два місяці, й якщо з початку мої вимоги вони виконували, то потім почалися, скажімо так, незрозумілі ігри. Тому я побачив, що необхідно кардинально щось вирішувати, щось змінювати. Надалі працювати в таких умовах було дуже тяжко.

- А хто влітку займався трансферною діяльністю "Кременя"?
- Я запрошував нових гравців, але зрозумійте мене правильно, часу на нормальне будівництво команди в Кременчуці просто не вистачило. Придбати когось ми неспроможні, беремо лише вільних агентів. У комусь ми помилилися, а хтось сподобався, проте це вже зовсім інші питання.

- Із ваших слів зрозуміло, що "кременчугів" очікує поповнення? Можете вже зараз назвати прізвища потенційних новачків?
- Певна річ, новачків чекати варто. Наразі підписали Бацулу й Ченбая. Чекаємо ще на одного нападника, але його прізвище залишу в таємниці, поки з ним не вирішать усі питання.

- Чи багато футболістів піде з команди?
- Так, звісно. Під час спілкування з керівництвом, однією з умов було те, що деяка група гравців має залишити команду.

- Тобто ви поставили перед керівництвом певні вимоги для подальшого співробітництва?
- Ми розмовляли, ми бачили, в якому стані я взяв цю команду, відтак скільки необхідно зробити для того, щоби досягти результатів. І це всі бачать, розу­міють. Довірили мені надалі працювати з колективом, значить будемо підтверджувати правильність ухваленого рішення.

- Скажіть, що стало причиною нас­тільки "крутого піке" команди?
- Я би не сказав, що команда потрапила в "круте піке". Займаємо те місце, на яке заслуговуємо. Воно відповідає рівню наших футболістів. Необхідно підвищувати рівень виконавців, тому буде ротація.

- Наскільки зрозумів, перед вами стоїть завдання виходу до першої ліги?
- Це питання не потрібно наразі піднімати. Думаю, що не варто. Розумієте, команда перебуває на стадії становлення, буде запрошено чимало молодих футболістів. Намагатимуся остаточно закрити питання комплектації після зимового ант­ракту. Узагалі будуємо команду з перс­пективою на майбутнє.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме