Главная Украинские Вторая лига Віталій Богданов: "На очах своїх уболівальників не звикли втрачати очки"
^

Віталій Богданов: "На очах своїх уболівальників не звикли втрачати очки"

1210
Напередодні поєдинку з "Кременем" з клубною прес-службою поспілувався один із провідних півзахисників "муніципалів" Віталій Богданов:
- Наші налаштування дуже серйозні, адже для нас це дуже відповідальний поєдинок, і в якійсь мірі можна його навіть назвати ключовим. Ми ще добре пам’ятаємо матч першого кола у Кременчуці, і однозначно можемо сказати, що це дуже сильний суперник – і у фізичному плані, і в тактичному. Але основне наше завдання на власному полі не змінюєтсья – це перемога. Не звикли ми на очах рідних уболівальників втрачати очки.
- Ти забивав усім командам з лідируючої групи, окрім "Сталі"... Забив вирішальний гол у Кременчуці в першому колі. Відчуваєш у собі сили "зробити" результат і в цьому поєдинку?
- Насправді думаю, що завтра не важливо хто заб’є, головне здобути перемогу. А зі "Сталлю" ще не все втрачено, адже попереду чекає домашній поєдинок із ними :-)

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения