Сергій Лукаш: "Я вдячний футболістам за бажання і самовіддачу"
^

Сергій Лукаш: "Я вдячний футболістам за бажання і самовіддачу"

942
Сергій Лукаш: "Я вдячний футболістам за бажання і самовіддачу"

Головний тренер ФК "Карлівка" Сергій Лукаш поділився своїми думками щодо матчу з "Кристалом".

– У першому таймі господарі домінували на полі, були гострішими в атаці. Ми намагалися відповідати, але діяли менш вдало. У другому таймі ми зіграли результативно, використали три з чотирьох гольових моментів. Вдало відіграли наші півзахисники, особливо флангові. За рахунок швидкості нам вдавалося обігравати суперників. У Херсоні хороша зіграна команда. Ми знали про це і готувалися до боротьби. Господарям дещо не щастило в завершенні атак, але мабуть ми сьогодні більше хотіли перемогти і нам більше щастило. Я вдячний футболістам за бажання і самовіддачу. Нарешті ми здобули три очки. В попередніх матчах ми йшли до позитивного результату. Хочеться, щоб це не був одиночний випадок. Сьогодні нам непросто конкурувати з іншими клубами, адже в складі залишилися переважно молоді і юні футболісти. Але будемо старатися, в нас скоро буде три важливих матчі – з командами зі Свердловська, Кременчука, Комсомольська. Сподіваюсь, що зіграємо вдало.

– Як думаєте, що стало переломним моментом у матчі?

– Гадаю, що ми більше старалися, це й дозволило забити ці голи. Ви ж бачили, як хлопці раділи. Важко говорити про переломний момент. Ми сподівалися на успіх від початку гри і до кінця. От успіх до нас і прийшов.

– Прокоментуйте момент на початку гри, коли арбітри відмінив гол у ворота "Карлівки".

– Я так зрозумів, що м’яч вийшов за межі поля у повітрі, тому помічник арбітра підняв прапорець. Звичайно, якби гол зарахували, гра склалася б інакше. Наші молоді хлопці може не змогли б відігратися після голу на початку гри. Але це догадки. Гадаю суперники були достойні, гра цікавою. Але перемога сьогодні за нами, і я думаю, що це заслужено.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме