FootBoom ⚽ Турниры Украинские Вторая лига Мілетій Бальчос відвідав тернопільську "Ниву"
^

Мілетій Бальчос відвідав тернопільську "Ниву"

819
Мілетій Бальчос відвідав тернопільську "Ниву"

Президент ПФЛ Мілетій Бальчос здійснив чергове відрядження до футбольного клубу «Нива», що у Тернополі.

Під час робочого візиту президент Ліги ознайомився з діяльністю клубу в частині розвитку спортивної інфраструктури та поспілкувався із заступником ОДА Тернопільської області Петром Гочем і президентом клубу Автанділом Мдінарадзе. За словами пана Мдінарадзе, перед футболістами та тренерським штабом «Ниви» поставлено завдання підвищення у класі: за підсумками сезону 2012-2013 років команда має увійти до першої ліги українського футболу. Чи вдається це наразі тернополянам, розповів Мілетій Бальчос.

- У ході візиту я відвідав дуже принциповий матч між «Нивою» та «Скалою», яка теж ставить перед собою амбітні завдання. У результаті напруженої спортивної боротьби перемогу з рахунком 1:0 здобули господарі, результативно виконавши пенальті, призначений арбітром зустрічі на 94-й хвилині матчу.

Ознайомившись із інфраструктурою клубу, скажу, що дуже помітно те, що клуб дуже виважено підходить до питань клубного менеджменту, фінансування та розвитку інфраструктури.

У планах очільників клубу – будівництво заміської тренувальної бази. Наразі під цей проект вже підібрано ділянку та розроблено план забудови території. Керівництво області та «Ниви» розглядають декілька варіантів розвитку спортивної інфраструктури: по-перше, це можливість реконструкції та будівництва футбольних полів на місці розташування колишньої навчально-тренувальної бази «Ниви» у селищі Гаї та забудови території, на якій розташовуватимуться тренувальні поля та адміністративно-житловий комплекс неподалік від Тернополя. А взагалі, у перспективі – створення масштабного спортивного містечка та футбольної Академії, де виховуватимуться виконавці для «Ниви». По-друге, у планах клубу - завершення будівництва стадіону у місті Збараж (покрівля над трибунами та виконання косметичного ремонту в роздягальнях). Варто зазначити, що ФК «Нива» започаткував проведення трансляцій матчів у мережі Інтернет. Ця новація стосується не тільки домашніх матчів, а й виїзних. До речі, перша трансляція відбулася під час проведення матчу «Нива» - «Скала».

Як бачите, плани дуже далекоглядні. Якщо все буде реалізовано, а я упевнений, що все вдасться, адже «Нива» заручилася підтримкою губернатора Тернопільської ОДА В. Хоптяна, то це стане великим кроком у розбудові футболу, особливо дитячо-юнацького, на Тернопільщині.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Источник: Прес-служба ПФЛ

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения