FootBoom ⚽ Турниры Украинские Вторая лига Колективу ФК "Славутич" представлено нового головного тренера
^

Колективу ФК "Славутич" представлено нового головного тренера

610
Колективу ФК "Славутич" представлено нового головного тренера

Генеральний директор ФК «Славутич» Володимир Лашкул у п’ятницю, 27 грудня, представив колективу клубу головного тренера команди Юрія Бакалова. Разом із Юрієм Бакаловим у тренерському штабі черкаського футбольного клубу працюватимуть – помічник головного тренера-тренер з фізичної підготовки Віктор Шпанюк та тренер воротарів Тарас Гребенюк. Продовжено дію контрактів з тренером черкаського клубу Віталієм Кобзарем та адміністратором команди Сергієм Щербаком. Начальником команди призначено Григорія Фощія, який до цього працював спортивним директором ФК «Славутич».
Володимир Лашкул та Юрій Бакалов поділилися з колективом футбольного клубу «Славутич» планами на найближчий час. Було зазначено, що до 15 січня 2014 усі підрозділи обласного громадської організації ФК «Славутич» мають здійснити великий обсяг роботи, з метою забезпечення якісного проведення навчально-тренувального збору команди.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения