FootBoom ⚽ Турниры Украинские Вторая лига Василь Івегеш: "У матчі проти "Шахтаря" розраховуємо на морально-вольові якості"
^

Василь Івегеш: "У матчі проти "Шахтаря" розраховуємо на морально-вольові якості"

1206
Василь Івегеш: "У матчі проти "Шахтаря" розраховуємо на морально-вольові якості"
Фото - fc.ternopil.ua

Після матчу з "Чорноморцем" та перед відповідальним поєдинком проти свердловського "Шахтаря" інформацією щодо підготовки до матчу поділився головний тренер муніципалів Василь Івегеш:

- У зв’язку з матчем проти "Чорноморця" звичайно, підготовка до матчу з "Шахтарем" у нас вийшла доволі "скомкана". Якщо раніше у нас був тижневий цикл підготовки до календарних матчів, то цього разу буде всього триденний. Звичайно, відновитися повністю не вдасться, як би ми не старалися – доводиться розраховувати, що ми на морально-вольових якостях зможемо компенсувати втому гравців. Що стосується морального стану команди – звичайно, розчарування теж має своє місце. Завжди прикро програвати супернику такого рівня на останніх хвилинах, але – це вже історія. Нам потрібно рухатися далі.

- До матчу з "Шахтарем" команда підійде з кадровими втратами – не зможуть зіграти через дискваліфікацію Атласюк та Кондзьолка. Як будуту компенсовувати їх відсутність?

- Звичайно без них буде складніше, все ж два гравці основи в один момент не зможуть нам допомогти в грі проти безпосереднього конкурента, але нічого критичного не сталося – у нас є ціла обойма молодих футболістів, для яких давно вже прийшов час доказувати, що вони достойні грати в нашій команді – тож віримо, що вони зможуть замінити відсутніх гравців. Щодо запитання хто вийде з капітанською пов’язкою – то ми ще не вирішили, це буде або Андрій Дубчак, або ж Василь Чорний.. подивимось.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения