FootBoom ⚽ Турниры Украинские Вторая лига Сергій Свистун: "Який тренер відмовиться від хорошого виконавця?"
^

Сергій Свистун: "Який тренер відмовиться від хорошого виконавця?"

1196
Сергій Свистун: "Який тренер відмовиться від хорошого виконавця?"
Фото - Артем Тимченко, FootBoom.com

«УФ» продовжує знайомити читачів із останніми новинами з таборів команд другої ліги в контексті підготовки клубів до весняної частини чемпіонату. На черзі — футбольний клуб «Кремінь». Головний тренер команди Сергій Свистун люб’язно погодився поспілкуватися з нами та розповісти, як зараз колектив проводить свій тренувальний збір у Євпаторії.

— Сергію Володимировичу, розкажіть, як проходить нині тренувальний збір вашої команди в Євпаторії?

— Ми розпочали збори з 18 лютого. Наразі проводимо підготовку в режимі двох тренувань на день. У контрольних матчах нашої команди намагаємося дати зіграти по одному тайму всім гравцям, для того, щоби навантаження були рівномірно розподілені.

— На чому робите акцент на тренуваннях, у першу чергу?

— Наразі відпрацьовуємо, найперше, взаємодії — групові та командні.

— Щодо складу. Чи можна говорити, що вже визначились із основою на весняну частину сезону?

— Потрібно сказати, що стрижень команди, в принципі, був визначений ще в першій частині — восени, тому що провідні виконавці залишились у клубі. Можу також зазначити, що ми взяли лише двох нових футболістів — півзахисника Максима Гаврася та захисника Костянтина Чернія.

— «Кремінь» проводить багато спарингів із різними суперниками (молодіжні склади «Зорі» та «Іллічівця», «Кримтеплиця» — В. Б.). Скажіть, яку мету переслідуєте у цих поєдинках?

— Перед нами стоїть завдання переглянути футболістів на різних позиціях. Ставлю захисників, навіть якщо вони і центральні, наприклад, на фланги — праворуч у захист або на місце опорного півзахисника. Боєкомплект у нас, як кажуть, невеликий — можуть бути травмовані чи дискваліфіковані. Мені треба подивитися, хто й як, на якій позиції може замінити один одного.

— Видко, що намагаєтесь експериментувати зі складом у різних ситуаціях…

— Чому намагаюсь? Я так і роблю. Отой же Вовкодав, наприклад, грає й опорного півзахисника, й останнього оборонця. Можливо, й переднього, й крайнього. Так напрацьовуємо зі всіма.

— Скажіть, чи є зараз у команді якісь проблемні позиції?

— Ви ж знаєте, що удосконаленню немає меж. Наразі мене все влаштовує. Але навряд чи відмовлюсь, якщо щось буде краще. Ми переглядали багатьох футболістів, але поки що не визначилися.

— Стосовно новачків. Наскільки розумію, якщо вам трапиться хороший варіант із гравцем, то будете не проти поповнитися ще новими футболістами?

— А який тренер відмовиться від хорошого виконавця? Головний критерій — цей гравець має бути кращим за наших футболістів. Поки що мене влаштовує той склад, який у мене є в розпорядженні зараз.

— Якщо говорити загалом, ви, як головний наставник, задоволені тим, як проходить тренувальний збір «Кременя»?

— У цілому — так, задоволений. Можу сказати, що в нас хороші умови для тренувань. Ті завдання, що запланували, — виконуємо.

— Можете поділитися планами вашої команди щодо зборів на найближчий час?

— Ми граємо 1 березня із ФК «Полтава» на базі «Кримтеплиці», відтак їдемо додому. Що буде далі? Поки говорити складно. Можу лише зауважити, що ми мали їхати із 7 по 20 березня знову до Євпаторії на черговий тренувальний збір. Але як і що воно буде надалі — подивимось…

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения