Розташування ПФК "УкрАгроКом" залишили семеро футболістів
^

Розташування ПФК "УкрАгроКом" залишили семеро футболістів

775
Розташування ПФК "УкрАгроКом" залишили семеро футболістів
Фото - ukragrocom.com

Стало відомо, що ряд футболістів припинили співпрацю з ПФК «УкрАгроКом» та залишили розташування клубу.

Це гравці, які вже тривалий час захищали честь клубу:

Вихованець олександрійського футболу, голкіпер Шоботенко Володимир. В ПФК «УкрАгроКом» з лютого 2010 року – в січні 2013 року закінчився термін дії контракту, і його не продовжили.

Захисник - Деордиця Андрій, в ПФК «УкАгроКом» з липня 2011 року в ПФК УкрАгроКом. На поле виходив в 11 матчах в основному складі. В січні 2013 року закінчився термін дії контракту.

Півзахисник, вихованець ФК «Аметист» та дублер ПФК «Олександрія» - Твердоух Сергій. В ПФК «УкрАгроКом» з серпня 2012 року. На рахунку Сергія – 6 зіграних матчів.

Пізахисник - Гаврась Максим. В ПФК УкрАгроКом з липня 2012 року. Брав участь в 11 матчах та відзначився 2-ма голами.

Півзахисник - Марущук Андрій. в ПФК «УкрАгроКом» з липня 2011 року. Відіграв за ПФК «УкрАгроКом» повних два сезони. На поле виходив в 37 матчах в основному складі та відзначився 3-ма голами. В січні 2013 року закінчився термін дії контракту.

Ще один представник м. Знам’янки, півзахисник Пономар Денис. В ПФК «УкрАгроКом» з серпня 2012 року. На рахунку Дениса 10 матчів та 2 забитих голи.

Півзахисник – Білоусов Євген. В ПФК «УкрАгроКом» з липня 2012 року. Візначився 5-ма голами в 25-ти матчах. З 06 квітня буде виступати за ФК «Мир» з Горностаївки.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме