FootBoom ⚽ Турниры Украинские Вторая лига Розташування ПФК "УкрАгроКом" залишили семеро футболістів
^

Розташування ПФК "УкрАгроКом" залишили семеро футболістів

1302
Розташування ПФК "УкрАгроКом" залишили семеро футболістів
Фото - ukragrocom.com

Стало відомо, що ряд футболістів припинили співпрацю з ПФК «УкрАгроКом» та залишили розташування клубу.

Це гравці, які вже тривалий час захищали честь клубу:

Вихованець олександрійського футболу, голкіпер Шоботенко Володимир. В ПФК «УкрАгроКом» з лютого 2010 року – в січні 2013 року закінчився термін дії контракту, і його не продовжили.

Захисник - Деордиця Андрій, в ПФК «УкАгроКом» з липня 2011 року в ПФК УкрАгроКом. На поле виходив в 11 матчах в основному складі. В січні 2013 року закінчився термін дії контракту.

Півзахисник, вихованець ФК «Аметист» та дублер ПФК «Олександрія» - Твердоух Сергій. В ПФК «УкрАгроКом» з серпня 2012 року. На рахунку Сергія – 6 зіграних матчів.

Пізахисник - Гаврась Максим. В ПФК УкрАгроКом з липня 2012 року. Брав участь в 11 матчах та відзначився 2-ма голами.

Півзахисник - Марущук Андрій. в ПФК «УкрАгроКом» з липня 2011 року. Відіграв за ПФК «УкрАгроКом» повних два сезони. На поле виходив в 37 матчах в основному складі та відзначився 3-ма голами. В січні 2013 року закінчився термін дії контракту.

Ще один представник м. Знам’янки, півзахисник Пономар Денис. В ПФК «УкрАгроКом» з серпня 2012 року. На рахунку Дениса 10 матчів та 2 забитих голи.

Півзахисник – Білоусов Євген. В ПФК «УкрАгроКом» з липня 2012 року. Візначився 5-ма голами в 25-ти матчах. З 06 квітня буде виступати за ФК «Мир» з Горностаївки.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения