ФК "Тернопіль" провів першу двосторонку

ФК "Тернопіль" провів першу двосторонку

153
ФК "Тернопіль" провів першу двосторонку
Фото - fc.ternopil.ua

Муніципальний клуб з Тернополя продовжує в режимі двохразових тренувань готуватися до другої частини футбольного сезону-2012/13. 24 січня футболісти, а в обоймі тренерів перебуває близько 30 гравців, зіграли двосторонню гру між основою та найближчим резервом. Цікавий поєдинок завершився бойовою нічиєю – 2:2.

Зазначимо, що в першій половині дня футболісти ФК «Тернопіль» розділені на дві групи тренуються в спортивному залі педагогічного університету. Тут вони здебільшого працюють над технікою, граючи квадрат, відпрацьовуючи удари головою тощо. Натомість після обіду гравці на засніженому стадіоні педагогічного університету займаються біговими вправами та частково працюють з м'ячем.

Водночас, тренери вирішили провести і першу двосторонню гру між основою та резервістами. Якщо для основи ФК «Тернопіль» це був перший матч в 2013 році, то молодь на тиждень раніше почала тренуватися, відповідно не завжди старші і маститіші футболісти показували свій клас. Як підсумок закономірна нічия – 2:2, яку тренери сприйняли позитивно. Наставників тішить те, що в команді підростає непогана молодь, котру по трохи можна підпускати під основу.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров