Черкаський "Славутич" завершуватиме підготовку до нового сезону на Кіпрі

Черкаський "Славутич" завершуватиме підготовку до нового сезону на Кіпрі

102
Черкаський "Славутич" завершуватиме підготовку до нового сезону на Кіпрі
Заключний тренувальний збір перед весняною частиною сезону черкаський «Славутич» проведе на Кіпрі.
Це підтвердив генеральний директор клубу – Володимир Лашкул. На Кіпрі «Славутич» зіграє шість контрольних матчів. Зо кордон наш повпред у Другій лізи вирушить у суботу з ранку.
«Зараз клуб виходить на фінішну пряму підготовки до чемпіонату Другої ліги та Кубку України. Фактично в етапах підготовки ми реалізували все задумане, зараз готуємося до заключного закордонного збору, який команда проведе на хороших полях і зіграє шість матчів. Є сподівання, що навесні вболівальники побачать хороший футбол у виконанні нашої команди, зараз це головне завдання. До того ж ми спробували повернути низку черкаських гравців до головної команди області, сподіваюся, разом з тим вони допоможуть нам виконати поставленні завдання», - зауважив Володимир Лашкул.
Оцените
Поделитесь
Источник:
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам
Оставили комментарии на форуме: 1
 • Почесний президент клубу подавсь у біга. Спонсори скоріш за все згадають, що криза на дворі і гроші потрібні на більш важливі речі, а улюбленець всєя Черкащини та Герой України за сумісництвом Тулуб мало того, що зник кудись (ох, як же хочеться його все ж таки побачити), так ще й оголошен у розшук, тому заважати не вкладати гроші в команду вже не зможе.

  Вопщєм мої особисті прогнози - невтішні для Славутич Черкаси.

  0+ 0- 0
  +-
  Кузькин отец
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров