Визначено дати проведення перенесених матчів першої ті другої ліг

Визначено дати проведення перенесених матчів першої ті другої ліг

184
Визначено дати проведення перенесених матчів першої ті другої ліг

Адміністрація ПФЛ визначила дати проведення матчів чемпіонату України серед команд першої-другої ліг, перенесених на початку весняної частини сезону через форс-мажорні обставини. Так, згідно з відповідним рішенням Адміністрації № 15 від 24 квітня 2013 року, матчі 22-го туру між командами першої ліги «Миколаїв» - «Олімпік» та «Арсенал» - «Авангард» відбудуться 15 травня 2013 року.

Крім цього, 15 травня 2013 року відбудуться матчі 1-го туру другого етапу чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги групи «1» «Нива» Тернопіль – «Тернопіль» Тернопіль та «Скала» Стрий – «Десна» Чернігів.

На 16 травня заплановано проведення матчу 23-го туру «Буковина» - «Нафтовик-Укрнафта», що не відбувся 30 березня 2013 року через складні погодні умови.

Цього ж дня в рамках 22-го туру зустрінуться «Геліос» та «Севастополь». Нагадаємо, що цей матч було перенесено на пізніший термін у зв’язку з викликом 3 футболістів основного складу команди «Севастополь» до молодіжної збірної команди України для участі у навчально-тренувальних зборах та 1 футболіста до збірної команди Литви для участі у кваліфікаційному раунді групи G Чемпіонату світу з футболу 2014 року.

Оцените
Поделитесь
Источник:
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров