Вадим Крохан: "За два тури ми не набрали жодного очка"
^

Вадим Крохан: "За два тури ми не набрали жодного очка"

1051
Вадим Крохан: "За два тури ми не набрали жодного очка"
Фото - fcpodillya.km.ua

Головний тренер хмельницького "Динамо" Вадим Крохан розповів про кадрову ситуацію та висловив свої враження від гри команди.

- Порівнювати гру команди із першим туром поки не слід. Але вже видно, що в захисті хлопці грають збалансованіше та надійніше, - вважає Вадим Валерійович. - Якби не та прикра помилка в Білій Церкві, то не програли б. Та й над реалізацією моментів ще слід працювати. Ну, і фізично багато хто з гравців ще не готовий, бо працюємо лише два тижні.

- Але склад команди вже сформований остаточно?

- Ми постійно перебуваємо у пошуках нових виконавців, які б підсилили нашу гру. Тому, не виключаю, що в нас будуть нові гравці, а з деякими, які нині в «Динамо», попрощаємося. Зауважу, що не проти повернутися до хмельницького клубу двоє футболістів, які вже грали у нас – Валерій Руденко та Олександр Семенов. Побачимо, в якому вони стані. Не виключаю, що ці футболісти знову захищатимуть честь «Динамо».

- Вже 27 липня на стадіоні «Поділля» о 18.00 прийматимете донецький «Шахтар-3». Середній вік гравців донецького клубу – 19,6 роки. Середній вік «динамівців» - 20,4 роки. Тобто, зустрінуться одні з наймолодших учасників змагань. Як думаєте, чия молодь буде сильнішою?

- Гра покаже. Але за два тури ми не набрали жодного очка, а «Шахтар-3» - одне. Тому нам необхідно вдома перемагати суперника. Тому налаштовую футболістів виключно на перемогу. Але донеччани, попри молодість, доволі серйозний суперник. Адже школа «Шахтаря» дається взнаки.

Оцените
Поделитесь
gorilla
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме