Сергій Свистун: "Завдання вийти до першої ліги немає"
^

Сергій Свистун: "Завдання вийти до першої ліги немає"

419
Сергій Свистун: "Завдання вийти до першої ліги немає"
Фото - Анна Барко, FootBoom.com
Головний наставник «Кременя» Сергій Свистун розповідає про витоки успішного старту команди навесні та розмірковує над майбутнім протистоянням із «Тернополем».

— Сергію Володимировичу, ваша команда вдало виступає у весняній частині сезону (три перемоги, одна нічия). У чому секрет успіху?

— Ми поступово, день за днем, будуємо нашу команду. Зараз можу сказати, що наш колектив фактично склався. Також слід враховувати й вдало проведені минулі збори. Як результат, маємо досить збалансований склад команди. Переконаний, що саме ці чинники й дають нинішній результат.

— Як ставляться гравці до своєї роботи? Чи ними задоволені?

— Можу сказати, що всі добре працюють, розуміють, що від них вимагається. Одне слово — все добре.

— Зважаючи на таку вдалу гру, чи має команда мету вийти до першої ліги?

— Завдання вийти до першої ліги перед нами не стоїть. Надалі будемо дивитись, як складуться обставини. Головне завдання було створити боєздатний колектив, збудувати команду. А далі, повторюся, будемо дивитись. Ви ж самі бачите, яка нині непроста ситуація в нашій державі, тому які можуть бути завдання? Час покаже, виграємо — це добре.

— Можна сказати, що наперед ви далеко не зазираєте?

— Так, саме про це я й кажу.

— Якщо буде можливість вийти до першої ліги, чи будете проти?

— Бачите, програвати наші матчі ми не збираємось. Граємо як граємо. Якщо ми й надалі демонструватимемо такі результати, відтак з’явиться нагода вийти до першої ліги, значить, будемо щось вирішувати, говорити з керівництвом. Хоча, як іти до першої ліги, ще є запитання…

— Якщо поглянути на турнірну таблицю, то до четвертого місця, яке дозволяє кваліфікуватися до першої ліги, всього один пункт…

— На цю ситуацію треба дивитися під усіма кутами, зараз усе буде зрозуміло більше, адже ми тільки зіграли з лідером — дніпродзержинською «Сталлю», наступного туру їдемо в гості до ще одного з претендентів на підвищення — «Тернополя». Далі вдома прийматимемо Кривий Ріг. Ось на цих іграх треба сконцентруватися. А на минулі матчі вже не варто озиратися.

— Чи можна сказати, що саме ці ігри будуть ключовими для вашої команди?

— Знову ж таки, ми повертаємося до попереднього питання: перед нами стоїть першочергове завдання — просто грати, виступати так, як ми вимагаємо від наших футболістів. Якщо виграємо? Значить, добре.

Щодо гри з «Тернополем». У поєдинку першої частини чемпіонату ви тернополянам поступилися вдома. Напевне, маєте сильне бажання взяти реванш?

— Не буду оригінальним, але скажу: ми кожну гру будуємо лише на перемогу. А якщо все вдасться на ділі, якщо виконають хлопці всі установки на гру, тоді буде добре. Адже у футболі той, хто робить менше помилок, той і виграє двобої. Тому не хочу загадувати наперед, як воно вийде насправді. Побачимо.

— Якщо не секрет, за рахунок чого збираєтеся перемогти команду Василя Івегеша?

— Із тих ігор за участю «Тернополя», які переглядали, то зробили першочерговий висновок, що повинні здійснити якомога більше руху на футбольному полі. Також доволі важливим у цьому протистоянні буде й питання ігрової дисципліни наших гравців. До речі, саме завдяки цим компонентам вони й здобувають свої очки. Ще також хочу зазначити, що в них дуже молода, хороша команда.

— До того ж, їм притаманний класично англійський стиль футболу — атлетичний, з великою кількістю боротьби…

— Так, але нічого, ми гратимемо у свій футбол.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме