Звернення генерального директора ФК "Славутич"

Звернення генерального директора ФК "Славутич"

100
Звернення генерального директора ФК "Славутич" - изображение 1Напередодні чвертьфінального матчу розіграшу Кубку України між командами «Славутич» (Черкаси) – «Нива» (Тернопіль) вийшов у світ спеціальний випуск журналу «Черкаський спорт», у якому генеральний директор черкаського клубу Володимир Лашкул звернувся до вболівальників.
Шановні вболівальники, шановна громадо Черкащини!Так склалося, що відкриття на Черкащині футбольного сезону 2014 року розпочинається з історичної події для нашої області – матчу 1/4 фіналу розіграшу Кубку України. Футбольна команда з обласного центру грає вперше у такій стадії розіграшу національного кубка.

У листопаді минулого року у структурі управління «Футбольним клубом «Славутич» відбулися зміни – створено нові представницькі, керівні та виконавчі органи. Для розв’язання першочергових найважливіших питань, щодо фінансування клубу та створення відповідної власної спортивної інфраструктури великі надії покладалися на новостворену Опікунську раду. Виконавчий орган футбольного клубу «Славутич», його департамент маркетингу, комунікацій та зв’язків із громадськістю зверталися особисто до кожного члена Опікунської ради з проханням надати фінансову допомогу на забезпечення статутної діяльності та підготовку команди до чвертьфінального матчу розіграшу Кубку України й весняно-літньої частини чемпіонату України. Лише три члени Опікунської ради перерахували на рахунок клубу кошти в загальній сумі 65 000 грн. У той же час станом на листопад 2013 року заборгованість по заробітній платі перед футболістами і співробітниками, а також перед постачальниками послуг сягала майже 1 500 000 гривень.

Проте фінансові труднощі були подолані й команда готувалася до старту сезону за планом, який запропонував новий головний тренер команди Юрій Бакалов. За період з грудня 2013 року по березень 2014 року проведено два навчально-тренувальні збори у Черкасах, по одному – у Закарпатті і на Кіпрі.

Особливо відзначу, що дійсно світ не без добрих людей і висловлюю щирі слова вдячності титульному спонсору футбольного клубу «Славутич» – публічному акціонерному товариству «Банк Михайлівський» та генеральному партнеру клубу компанії «Ельдорадо», які у міжсезоння підставили плече клубу. Маючи підтримку таких могутніх партнерів, ми покладаємо великі надії на патріотизм та підтримку наших вболівальників. Одночасно висловлюю впевненість, що команда «Славутич» своєю вдалою грою віддячить партнерам клубу та змусить звернути на неї увагу й представників бізнесу Черкащини, що дозволить забезпечити високий рівень гри команди у змаганнях професіоналів не лише другої, а й першої ліги українського футболу.

Тож запрошую спільними зусиллями відкривати у спортивній історії Черкащини нові і незабутні сторінки.

Вболіваємо разом за нову черкаську команду – гордість козацького краю!З повагою,

генеральний директор

футбольного клубу «Славутич»

Володимир Лашкул

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров