Андрій Кондзьолка: "Для нас "Карпати" були, немов "Барселона"

Андрій Кондзьолка: "Для нас "Карпати" були, немов "Барселона"

191
Андрій Кондзьолка: "Для нас "Карпати" були, немов "Барселона"
Фото - fc.ternopil.ua

Андрій Кондзьолка: "Для нас "Карпати" були, немов "Барселона" - изображение 1Незважаючи на поразку з великим рахунком, капітан ФК «Тернопіль» Андрій Кондзьолка не був надто розстроєний результатом, а грою своєї команди залишився навіть десь задоволений.

– Для нас сьогодні «Карпати» були те саме, коли по телевізору дивишся, як «Барселона» грає проти якоїсь слабкої команди. Нам було дуже непросто. Але ми раді й тому, що змогли створити хоча б один по-справжньому гольовий момент, коли наш гравець вийшов один на один з воротарем «Карпат». Щоправда, забити йому, на жаль, не вдалося. Раді й тому, що більше не пропустили.

– Гра хоча й товариська, але все ж суперник у вас був – команда Прем’єр-ліги. З цієї причини, перед грою в хлопців відчувалося якесь хвилювання?

– Так, звичайно. Перед грою хвилювання є завжди. А тут ще й суперник, проти якого не кожен день доводиться грати. Але все це було лише до початку матчу. А як тільки почалася гра, хвилювання одразу пройшло – треба було думати про гру, хвилюватися вже не було часу. Треба було забирати м’яч, але в нас мало що виходило. Коли наші гравці пробували контролювати м’яч, футболісти «Карпат» одразу їх «з’їдали», абсолютно нічого не давали створити. Було помітно, що у львівської команди рівень набагато вищий, ніж у нас, представників Другої ліги. Але все одно було приємно зіграти проти такої команди. Ну й звісно, приємно було зіграти на полі стадіону, який приймав матчі чемпіонату Європи і на якому грали такі сильні команди, як збірні Нідерландів, Данії, Португалії, а також Чехії, Австрії та України. Не відомо ж, чи доведеться ще колись комусь з нас зіграти на такому стадіоні.

– Тобто ця гра футболістам вашої команди запам’ятається на все життя?

– Звичайно. Хороша гра на такому чудовому стадіоні та ще й проти такого сильного суперника. Сподобалося і ставлення гравців «Карпат» до нас, як до суперників. Ніякої зверхності, досить серйозне ставлення до гри. Однозначно було дуже приємно грати. Тому, як капітан своєї команди, хочу подякувати «Карпатам» за гру і побажати їм успішниз виступів у чемпіонаті та в Кубку України.

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: 2
 • Ну зато для вас Нива - почти как Реал для Барсы...

  0+ 0- 0
  +-
  Мефодий
 • Ответ на сообщение Мефодий -

  Ну зато для вас Нива - почти как Реал для Барсы...

  Андрій до речі дуже культурна та товариська людина... недарма капітан клубу. кілька раз доводилось грати проти нього - мало таких людей у футболі .

  0+ 0- 0
  +-
  Romarinho
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров