Главная Украинские Вторая лига Ігор Петров: "Від перебування у Черкасах у мене залишилися найкращі враження"
^

Ігор Петров: "Від перебування у Черкасах у мене залишилися найкращі враження"

596
Ігор Петров: "Від перебування у Черкасах у мене залишилися найкращі враження"
Фото - shakhtar.com

Колишній головний тренер ФК «Славутич» Ігор Петров у спілкуванні з клубною прес-службою поділився думками, щодо свого перебування у Черкасах і роботі у ФК «Славутич»:

– У футбольному клубі «Славутич» я провів цікавий на різноманітні події період, який, я переконаний, додав досвіду у моїй професійній кар’єрі, – сказав Ігор Петров. – Були і яскраві перемоги і прикрі поразки. Приємно зазначити, що у будь-якій ситуації я знаходив підтримку з боку керівництва клубу, особисто від почесного президента ФК «Славутич» Сергія Борисовича Тулуба, за що я йому щиро вдячний. У вирішенні різноманітних питань постійно знаходив порозуміння у, тоді ще, віце-президента клубу Володимира Ходака, який зараз працює першим заступником генерального директора ФК «Славутич». Хочу відзначити черкаських вболівальників. Потрібно їм віддати належне за те, що вони підтримували футболістів і вірили у них незалежно від місця у турнірній таблиці та якості гри команди. Гравці «Славутича» віддячили своїм фанам виходом до чвертьфінальної стадії розіграшу Кубку України. Хочу подякувати усім з ким співпрацював у період роботи у Черкасах – керівництву, тренерам, адміністрації та гравцям футбольного клубу. Прикро, що не вдалося попрацювати із щойно призначеним генеральним директором ФК «Славутич» Володимиром Лашкулом, добре відомого у футбольних колах фахівцем, який з перших днів роботи акцентував увагу співробітників клубу та гравців команди на сумлінному і професійному виконанні своїх обов’язків, патріотичному і самовідданому відношенні до справ колективу і команди, яка у футбольних турнірах представляє Черкащину – край пов’язаний з такими визначними історичними постатями як Тарас Шевченко та Богдан Хмельницький. Від перебування у місті і тієї футбольної атмосфери, що панує у регіоні, у мене залишилися найкращі враження. Враховуючи особисті обставини, що раптом виникли, я не можу продовжувати свою роботу у «Славутичі», але безперечно спостерігатиму за подальшими виступами команди. На закінчення вітаю усіх з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаю усім здоров’я, усіляких гараздів та благополуччя.

У свою чергу колектив футбольного клубу «Славутич» щиро дякує Ігорю Петрову за співпрацю та бажає успіхів у його подальшій тренерській кар’єрі.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме