Василь Івегеш: "Дальні переїзди даються взнаки"
^

Василь Івегеш: "Дальні переїзди даються взнаки"

391
Василь Івегеш: "Дальні переїзди даються взнаки"
Фото - fc.ternopil.ua

Післяматчевий коментар головного тренера ФК «Тернопіль» Василя Івегеша після перемоги над ФК «Гірник-Спорт» з рахунком 3-1:

– Нам протистояла хороша команда з дуже хорошим тренером. Ми їх побоювалися. Ви бачили, що футболісти повністю віддаються на футбольному полі. В першому таймі ми віддали всі сили, дуже хотіли забити гол, володіли перевагою, приємно, що нам все вдалося. Усі наші голи були закономірними. У другому таймі дався взнаки тривалий переїзд у Свердловськ на матч попереднього туру. 1,3 тис км туди, така ж відстань назад… Функціонально ми підсіли. Якщо в першому таймі зіграли на 4 з плюсом за 5-тибальною системою, то другий тайм – на трієчку. Але, як кажуть, гра забувається, а результат залишається.

– Через червону картку наступний матч пропустить Степан Клекот. Чи не виникне проблем у зв’язку з цим?

– У нас зараз травмовані Чорний і Сивка. Але Чорного будемо старатися відновити до зустрічі з «Кременем», сподіваємося, що нам це вдасться і він допоможе команді у виїзній грі. Також будемо вирішувати, хто зіграє на позиції Клекота.

– Чи не бентежить той факт, що у Кременчуку доведеться грати на штучному полі?

– Коли ми грали в студентській лізі, то це для нас було плюсом. Зараз ми вже відвикли, до того ж, на такому полі більший ризик отримати травму. Але ми не робимо трагедію через поле, воно буде однакове для обох команд. Нас більше турбує дальній переїзд. Це звичайно не поїздка до Свердловська, та все одно дальня дорога в будь-якому разі дається взнаки. Тому для нас головне – підійти до наступного матчу в хороших фізичних кондиціях.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
15 октября