Хмельницьке "Динамо" динамлять?

Хмельницьке "Динамо" динамлять?

172
Хмельницьке "Динамо" динамлять?

Хмельниччина ось-ось може залишитися без єдиного професійного футбольного клубу.

Причина тому - безгрошів’я та борги перед Професійною футбольною лігою України.

Команда хмельницьке «Динамо» повинна в квітні продовжити виступати в другій лізі чемпіонату України, але може не вийти на старт. І це, здається, на відмінну від вже традиційних зимових побоювань, справді може статися. «Динамівці» й досі не сплатили борг перед ПФЛ за участь у змаганнях, через що їм заборонено заявляти гравців. І, можливо, так і не сплатить його, бо інвестора так і не знайшли. Про це, зокрема, йдеться у"Газета Поділля", від 21 лютого 2013 року.

У надії, що хтось із народних депутатів від Хмельниччини зможе допомогти команді 5 лютого цього року «Газета Поділля» надіслала листи усім 11 народним депутатам, які представлюють інтереси Хмельниччини. Задали прості запитання: «Чи є Ви шанувальником футболу? Чи звертався хтось до Вас із проханням про допомогу хмельницькому «Динамо»? Хто саме і коли? Яку Ви дали відповідь? Чи розглядаєте Ви можливість придбання єдиного професійного футбольного клубу області?» І на наше здивування, отримали лише одну відповідь! Коротку та зрозумілу. «Я є шанувальником футболу, - відповів газеті Ігор Сабій зі «Свободи». - До мене ніхто не звертався як до народного депутата про допомогу хмельницькому «Динамо». І я не розглядаю можливості придбання «Динамо», оскільки не є бізнесменом і не володію необхідними коштами для придбання та утримання клубу». Від решти обранців тиша… Мабуть, немає в них часу ні на футбол, ні на листування із журналістом, який, між іншим, є виборцем.

"77 тисяч гривень – саме таку суму завинили «динамівці» ПФЛ. І, що, найцікавіше, 14 тисяч гривень з цієї суми – за участь у Кубку України. «Не можу зрозуміти, чому ми стільки винні за Кубок, - каже директор «Динамо» Валерій Крохан. – Ми зіграли два матчі, а, до прикладу, тернопільська «Нива» - три. І вони стільки ж винні!»

А вболівальники хмельницького клубу, попри неодноразові пояснення Крохана, не можуть зрозуміти, куди пішли гроші з міського бюджету. Тому було направдено запит міському голові Хмельницького Сергію Мельнику. Відповідь, яка надійшла за підписом керуючої справами міськвиконкому Людмили Черевченко, вкотре підтвердила слова директора «Динамо», що бюджетними грошима борги перед ПФЛ на закриєш. Цитуємо відповідь: «З міського бюджету в 2012 році для участі команди «Динамо», яка представляє місто в професійній футбольній лізі чемпіонату України в другій лізі було виділено 340,7 тисяч гривень. Кошти виділялися виключно на проведення навчально-тренувальних зборів та участі членів футбольної команди в змаганнях (харчування, проживання та проїзд)».

Примітно, що цього року в міському бюджеті, згідно відповіді з міськвиконкому, заплановано 361 тисячу гривень. Але вони, можливо, не знадобляться… Відзначимо й те, що з обласного бюджету на єдину професійну футбольну команду області передбачено виділити традиційні нуль гривень і стільки ж копійок.

Наприкінці цього тижня – на початку наступного, цілком ймовірно, доля хмельницького «Динамо» стане відомою. Або пан, або пропав. Утім, скоріше за все, справдиться останній варіант. Хоча, до прикладу, директор хмельницького клубу ще вірить у те, що в останню хвилину з’явиться «лікар», який залікує «хворобу» та фінансово допоможе врятувати команду. «Якщо зараз зникне клуб, то, припускаю, найближчі роки три в нашій області не буде професійної футбольної команди», - із сумом каже Валерій Миколайович.

Оцените
Поделитесь
Источник:
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров