Денис Риженко: "Хочу швидше відновитися і допомогти команді"

Денис Риженко: "Хочу швидше відновитися і допомогти команді"

218
Денис Риженко: "Хочу швидше відновитися і допомогти команді" - изображение 1Наразі новокаховська «Енергія» готується до поновлення чемпіонату у другій лізі. Форвард новокаховчан Денис Риженко, на жаль, не може допомагати своїй команді, адже з минулої осені відновлюється після складної операції. Денис розповів про період реабілітації та його бачення змін у складі «Енергії».

- Денисе, як проходить процес одужання? Що кажуть лікарі?

- У листопаді, під час операції, виявилося, що у мене порвана хрестоподібна зв'язка і меніск. При чому зв'язка була порвана вже два роки. Лікар дуже здивувався, що я стільки часу грав із серйозною травмою. Операцію нібито зробили за новою технологією і, при правильному відновленні, можна приступати до інтенсивних тренуваннях через 5-6 місяців. Перші три місяці після операції фізичні навантаження були категорично заборонені. Через три місяці я пішов на обстеження до лікаря, він сказав, що відновлення йде добре і можна приступати до пробіжок, тренажерів і бажано було б ходити до басейну. Ось уже місяць потихеньку тренуюся по програмі. Часу було достатньо, так що я приділяв увагу загальному стану здоров’я. Ну й морально намагався себе налаштовувати на краще.

- Коли зможеш повноцінно приєднатися до команди?

- При нормальному процесі відновлення – через 5 місяців після операції. Можливо, довше. Не завжди є змога відвідувати ті місця, які рекомендує лікар.

- Незабаром «Енергія» братиме участь у новому турнірі. Як розціниш шансі своєї команди?

- У команді є значні зміни, і на цьому турнірі буде награватися основний склад, тренер буде дивитися хлопців, які приїхали на перегляд, щоб побачити хто дійсно може посилити і допомогти команді. Це, я вважаю, основне завдання! А загалом, судячи з контрольних матчів, у команди хороші шанси виграти турнір.

- «Енергія» провела значні кадрові ротації. Чимало гравців пішло, з’явилися й нові обличчя. Як гадаєш, чи піде це на користь команді?

- Думаю, що кількох хлопців, які залишили «Енергію», нам може й не вистачатиме. Але тих, хто прийшов, я знаю особисто і переконаний, що вони підсилять нашу команду, це все піде на користь клубу.

- Які завдання ти ставиш собі на другу частину сезону?

- В першу чергу я хочу якомога швидше відновитися і допомогти команді у чемпіонаті.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров