Match odds 497283
FootBoom ⚽ Турниры Вторая лига Друга ліга. "Десна" - "Славутич" 3:1. Реванш "Десни"
^

Друга ліга. "Десна" - "Славутич" 3:1. Реванш "Десни"

1182

«Десна» Чернігів - «Славутич» Черкаси 3:1 (1:1)

Голи: Ю.Плешаков (19, 65), Є.Чепурненко (57) – М.Сергійчук (15).

«Десна»: А.Федоренко, О.Поліщук, Ю.Плешаков (Ю.Фурта, 86), В.Бовтрук (Р.Мачуленко, 74), Р.Луценко (Я.Каваців, 90), В.Чуланов (А.Малюк, 82), Є.Чепурненко, П.Кондратюк (О.Стеценко, 78), В.Мельник, В.Жук, І.Білий.

«Славутич»: В.Юрчук, С.Таран, Є.Тарасенко (С.Рева, 66), А.Монахов, Я.Захаревич (О.Гринишин, 88), С.Панасенко, О.Тарасенко (І.Шишкін, 76), Д.Кошелюк, С.Чеботарьов, Є.Ушаков (Р.Дацюк, 62), М.Сергійчук. Запасні: А.Лєнчінков, О.Лобов, Д.Момотенко. Тренер: С.Пучков.

Попередження: Є.Чепурненко (58), І.Білий (90) – С.Панасенко (33), А.Монахов (36), Я.Захаревич (41).

Чернігівська «Десна» взяла реванш за єдину поразку у поточному чемпіонаті від черкаського «Славутича». Перемога дозволила господарям достроково за три тури до завершення змагань оформити путівку до першої ліги.

Зарядженість чернігівців на перемогу стала вирішальною у звітному матчі. Аби не повторити трагічної помилки минулорічного сезону (тоді «Десна» втратила лідерство на самому фініші змагань, а згодом поступилася і в перехідному матчі), підопічні Олександра Рябоконя прагнули будь-що в домашньому поєдинку вирішити своє головне турнірне завдання.

Уже на початку поєдинку команди обмінялися забитими голами. Першими відзначилися черкащани на 15-ій хвилині. Після потужного удару Антона Монахова зі штрафного голкіпер «Десни» відбив м’яча перед собою. Сергій Таран скинув під удар шкіряну кулю Сергійчуку, і Михайло розстріляв порожні ворота. За чотири хвилини Юрій Плешаков, вигравши спринтерський забіг у Євгена Тарасенка, пробив по воротах – голкіпер черкащан Валерій Юрчук парирував удар, проте повторним ударом нападнику чернігівців вдалося вразити ціль.

У середині першої половини гри Євген Ушаков розрізним пасом вивів Сергійчука один на один, проте Михайло як слід не зміг приборкати м’яча, що відлетів до воротаря господарів Андрія Федоренка.

На 57-ій хвилині поєдинку господарі повели у рахунку: Євген Чепурненко з дальньої дистанції поцілив у «дев’ятку» воріт приїжджої команди. Черкащани згодом мали нагоду відігратися, проте після подачі Сергія Чеботарьова від кутового прапорця Євген Тарасенко ударом головою влучив у голкіпера господарів.

У середині другого тайму Юрій Плешаков, замкнувши простріл з лівого флангу, встановив остаточний рахунок у «річковому» дербі – 3:1. Відразу ж Іван Білий міг довести рахунок до розгромного: на його потужний постріл зі штрафного зреагував у неймовірному кидку Валерій Юрчук. У відповідь Михайло Сергійчук вивів Захаревича один на один, проте Ярослав банально поцілив у воротаря «Десни».

Кінцівка матчу пройшла за переваги черкащан. За три хвилини до завершення основного часу славутчани змарнували дві гольові нагоди. Спочатку Михайлу Сергійчуку на добиванні з гострого кута вразити ціль завадив воротар «Десни». А потім, після подачі Ярослава Захаревича від кутового прапорця, Антон Монахов пробиває поряд зі стійкою.

Незважаючи на прикру поразку, черкаський «Славутич» продовжує зберігати шанси на участь у раунді плей-офф поточного сезону. Так, у найближчу суботу, 25 травня, на «Славутич» очікує «матч смерті» проти свого головного опонента в боротьбі за другу сходинку турнірної таблиці: у рідних стінах черкащани прийматимуть тернопільську «Ниву». Mortal Kombat розпочнеться о 18 годині.