FootBoom ⚽ Турниры Украинские Вторая лига У ФК "Славутич" новий почесний президент
^

У ФК "Славутич" новий почесний президент

1652
У ФК "Славутич" новий почесний президент

Сьогодні, 20 березня, у клубному прес-центрі відбулася прес-конференція з нагоди початку на Черкащині футбольного сезону 2014 року, на якій генеральний директор ФК «Славутич» Володимир Лашкул представив нового почесного президента клубу.

Ним став Ігор Дорошенко – голова правління публічного акціонерного товариства «Банк Михайлівський».

Володимир Лашкул повідомив, що 19 березня відбулися загальні збори учасників обласної організації ФК «Славутич» і саме на цих зборах було обрано Ігоря Дорошенка почесним президентом ФК «Славутич».


Дорошенко Ігор Вікторович

Голова Правління ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСКИЙ»

Народився в 1976 році.

Здобув освіту в Київському державному торговельно-економічному університеті за фахом «Фінанси і кредит», а у 2002 році продовжив навчання у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, де здобув науковий ступінь Кандидата економічних наук. Має диплом магістра Бізнес Адміністрування (MBA). Кандидат економічних наук.

У Ігоря Вікторовича 15-річний досвід роботи в управлінні фінансами банківського сегменту, з них 13 років на керівних посадах.

До 2006 р. працював в таких банківських установах, як АППБ «Аваль», АКБ «Легбанк», АКАПБ «Україна». З 2001 по 2005 рр. обіймав керівні посади в департаменті карткового розвитку та департаменті роздрібних продуктів ВАТ КБ «Надра».

У 2007-2010 роках займав пост директора департаменту з продажу та каналів дистрибуції, Заступника Голови Правління з роздрібного бізнесу - Члена Правління ПАТ «Універсал Банк», займався розвитком мережі відділень і впровадженням європейських стандартів обслуговування клієнтів.

У 2010-2013 роках Ігор Вікторович займав пост Голови Правління ПАТ «Банк Руский Стандарт» в Україні.

В червні 2013 р. прийнятий на посаду Радника Голови Правління ПАТ «Банк Михайлівський», а в вересні того ж року Спостережною Радою призначений на посаду Голови Правління ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСКИЙ».

Ігор Дорошенко - лауреат загальнонаціональної програми «Людина року – 2012» в номінації «Фінансист року».

Одружений, має двох дітей.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения