Ігор Жабченко: "Сам буду викладатися і від гравців вимагатиму максимальної віддачі"

Ігор Жабченко: "Сам буду викладатися і від гравців вимагатиму максимальної віддачі"

163
Ігор Жабченко: "Сам буду викладатися і від гравців вимагатиму максимальної віддачі"
Фото - fcsevastopol.com

Новина про призначення головним тренером комсомольців відомого в Україні фахівця Ігоря Жабченка стала певною мірою громом серед ясного неба. Подія сталася на контрасті із заявами керів­ництва «гірників» про можливе зняття команди з чемпіонату серед професіоналів.

— Поки що не можу щось коментувати, оскільки переговори щодо мого призначення тривають досі. Юридично я ще не наставник комсомольців (розмова відбулася у неділю ввечері. — П. І.).

— Одначе на офіційній інтернет-сторінці вас поспішили оголосити головним тренером «Гірника-Спорту»…

— Нічого дивного. Із командою ми зустрілися, познайомилися, провели перші тренування, залишилося владнати лише деякі юридичні тонкощі. А говорити щось про команду, її потенціал, майбутнє — не хочу, ми ж тільки-но зібралися.

— Принаймні, поясніть, як розуміти: колектив замалим не знімається зі змагань, гравці довго не збиралися після відпустки, і раптом ви даєте згоду…

— Я ніколи не йду працювати бозна-куди та на казна-що. Якщо ж сюди прийшов, отже тут щось є. Маю на увазі план розвитку, перспективу команди. Умови для роботи, повірте, дуже хороші.

— А амбіції? «Гірник-Спорт» продовжить виступати у «втішному» турнірі, та й восени пас задніх…

— Ось це мені й допікає. Докладу максимум зусиль, щоби наша команда не пленталася в підвалинах турнірної таблиці. Сам буду викладатися і від гравців вимагатиму максимальної віддачі. Є певний рівень, до якого прагнутимемо. На щастя, порозуміння з керівництвом клубу ми знаходимо.

Зараз почнемо працювати вдома, проведемо перший збір. І, повірте, після 10 березня зможу озвучити перші висновки про потенціал своєї команди.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров