Андрій Кондзьолка: "Поєдинок проти "Славутича" можна внести до нашого активу"

Андрій Кондзьолка: "Поєдинок проти "Славутича" можна внести до нашого активу"

153
Андрій Кондзьолка: "Поєдинок проти "Славутича" можна внести до нашого активу"
Фото - fc.ternopil.ua

Враженнями про переможний матч своєї команди над черкаським "Славутичем" поділився капітан "муніципалів" Андрій Кондзьолка:

- Андрію, прийми вітання з важливою перемогою. Опиши свої враження про гру в Черкасах?

- Легко однозначно не було – хороша у "Славутича" команда... Основним нашим завданням було зіграти організовано та не дати супернику розбігтися у звичному для себе ключі. Можу сказати з поставленим завдання ми справилися – забили в першому таймі одного разу, а могли забивати і тричі – суперників врятувала штанга та захисники. У другому таймі вже було куди важче – "Славутичу" нікуди було відступати, і команда почала більше тиснути на наші ворота – одного разу навіть нам пощастило, коли м’яч влучив у стійку... Але і ми могли забити – теж стійка воріт вже зіграла за "Славутич". Виграли, і добре – дуже важливі для нас три очки.

- Можна сказати, що гра в Черкасах була однією з кращих для "Тернополя" у цьому сезоні?

- Важко так одразу згадати всі ігри, щоб визначити чи вона була най кращою... Але те, що ми зіграли на хорошому рівні, і цей поєдинок можна віднести до нашого активу – сумнівів нема.

- Доля путівки до першої ліги тепер в руках "Тернополя"?

- Звичайно, ми це розуміємо – все буде залежати від наших майбутніх виступів. Будемо налаштовуватися на кожного суперника. Однозначно, просто не буде.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров