Сергій Шевцов: "Після "Кримтеплиці" були різні варіанти, але я обрав "Кристал"
^

Сергій Шевцов: "Після "Кримтеплиці" були різні варіанти, але я обрав "Кристал"

455

Сергій Шевцов: "Після "Кримтеплиці" були різні варіанти, але я обрав "Кристал" - изображение 1Колишній лідер «Ворскли» та екс-наставник «Енергії» та «Кримтеплиці» очолив «Кристал».

— Сергію Анатолійовичу, як сприйняли запрошення очолити херсонців?

— Я виріс у цьому місті (Шевцов — вихованець СДЮШОР «Кристал». — О. К.). Уболівав за місцеву команду, де були свої кумири. І хоча доля потім і зводила з іншими командами, але душа прагнула до херсонської команди, куди повертався кілька разів. Та й після завершення футбольної кар’єри працював тренером у СДЮШОР «Кристал» і випустив дві вікові групи.

— Із якими намірами прийшли на цю посаду?

— Дуже хочеться підняти імідж свого міста та його команди та повернути бодай частинку того, що отримував упродовж багатьох років. Тому із задоволенням сприйняв це запрошення.

— Пропозиція була передбаченою чи несподіваною?

— Чесно кажучи — друге. Після «Кримтеплиці» були різні варіанти, які обговорювали в родинному колі. Проти пропозицій, далеких од дому, була дружина, адже підростає син, який вже вчиться у школі, тож хотілося більше часу проводити у сімейному колі. Тому й зупинився на «Кристалі».

— А хто ініціював запрошення?

— Мені було відомо, що відбудеться зустріч між керівництвом міста, області, інвесторами та футбольним клубом. Після неї й надійшла пропозиція від очільників футбольного клубу, яка акцентувалася на тому, що керівництво ФК хоче організувати роботу на вищому рівні.
Мені було приємно, що у співпраці зі мною побачили перспективу розвит­ку команди. Після недовгих роздумів, усвідомлюючи складність роботи (адже команда чотири місяці не готувалася), дав згоду.

— І що побачили на перших тренуваннях?

— Я прийшов зі своїм баченням гри. А на перебудову, навіть психології, потрібен час. Надто багато його було змарновано.

— Як збираєтеся виходити з цієї, не зовсім приємної, ситуації?

— За час, що залишився до відновлення чемпіонату, складно закласти фундамент фізичної підготовки. Будемо більше проводити спарингів і паралельно підсилюватися вільними агентами.

— На чому робитимете акцент у комплектації?
— Передовсім, намагатимемося повернути херсонських футболістів, які розбрелися по всій країні. Хочемо, щоб стрижень колективу складався з місцевих гравців. А ось коли переді мною та командою постануть завдання вищого рівня (наприклад, вихід до першої ліги), тоді, звісно, без хороших виконавців із інших міст не обійтися.

Тобто, фактично «Кристал» через весняну частину готуватиметься до майбутнього чемпіонату?

— Я — максималіст, отож не хочу зараз говорити про новий сезон. Треба глядачів, які приходитимуть на наші матчі, своєю грою не лише втримати, а й примножити. Тому ми й готуємося боротися, правда, поки що не знаємо, з ким (зітхає).

Чи є підстави поставити перед «Кристалом» завдання найближчим часом вийти до першої ліги?

— Знаєте, мрію, щоби наша команда грала навіть у прем’єр-лізі. Хіба обласний центр, що має хорошу футбольну історію, не заслуговує бути представленим у вищому ешелоні українського футболу? Ще коли сам грав за «Кристал», пам’ятаю, що на стадіоні збиралося по десять-п’ятнадцять тисяч глядачів! Усе залежить од бажання керівників міста та області. Щоб вони об’єднали всіх прихильників футболу для таких цілей.

Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме