Денніс Люкенс: "Однозначно залишуся у вашому футболі"
^

Денніс Люкенс: "Однозначно залишуся у вашому футболі"

562
Денніс Люкенс: "Однозначно залишуся у вашому футболі"
Фото - fckristal.at.ua

«Поза грою» опинився екс-наставник «Кристалу».

— Про зміни в керівництві «Кристалу» дізнався в телефонній розмові з президентом клубу Олексієм Кручером, наприкінці тижня, — почав розмову американський фахівець. — Поважаю Кручера, як хорошу людину, як президента, який дав, що зміг, футбольному клубу. Він усебічно підтримував мене і всіх, хто був частиною ФК. За мій час співпраці з «Кристалом» у команді була створена сімейна атмосфера, чим я був дуже задоволений. Це допомагало плідно працювати з колективом та допомагало досягти на той час непоганих результатів. Тому, зрозумівши ситуацію, добровільно залишив свою посаду. Щодо нового керівництва «Кристалу», то ніколи не зустрічався й не розмовляв з ним. Я тільки можу побажати їм удачі та успіху.

Що дала вам робота в «Кристалі»? Що встигли, а що не вдалося зробити?

— Од часу мого приходу та до моменту ухвалення рішення залишити його, команда показала непогані результати. Хоча перед цим «Кристал» провів дев’ять ігор і набрав лише очко, посідаючи останнє місце в турнірній таблиці. Після того, як я очолив кристалівців, упродовж наступних восьми тижнів виграли шість матчів і набрали 19 очок, у підсумку посівши сьоме місце — за результатами першого етапу чемпіонату. Це було для нас хорошим досягненням, адже найскладніше в цей період — подолати гравцям психологічний бар’єр, після якого вже йшли від поразок до перемог. Цей поворот відбувся не тільки через мене. Ми всі хотіли працювати разом, були однією командою.

— Не жалкуєте, що, можливо, марно був витрачений час у Херсоні?

— Радий кожній хвилині, проведеній з «Кристалом». Прийшов до неї ззовні, ввівши нові зміни до тренувального процесу. Приємно, що підопічні відреагували на це позитивно — хорошою працею та грою. А досвід роботи з цією футбольною командою став для мене продуктивним та позитивним.

— Які враження залишаються від українського футболу?

— Він має високі стандарти. Гравці технічні та користуються тактичними знаннями. Чи ідеальний футбол в Україні? Звісно, ні. Та ми й не знайдемо у світі країну, де ця гра не має недоліків. Голов­не, працювати разом, єдиною командою, щоби зробити хороший футбол у країні.

— І які ж ваші подальші плани?

— Я однозначно залишаюся в українському футболі. Де саме працюватиму, покаже час.

Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме