FootBoom ⚽ Турниры Украинские Вторая лига "Славутич" проведе чотири навчально-тренувальних збори
^

"Славутич" проведе чотири навчально-тренувальних збори

830
"Славутич" проведе чотири навчально-тренувальних збори
Фото - Влад Степаненко, FootBoom.com
Перший збір команди, який почався 15 січня, за словами головного тренера черкаської команди Юрія Бакалова буде нетривалим і закінчиться 25 січня. Головне завданням на цьому етапі – ознайомитися та перевірити потенціал і можливості гравців «Славутича», що грали у команді у першій частині чемпіонату. Це ж стосується і футболістів із білозірської «Зорі» та інших хлопців, які знаходяться у тренувальному таборі черкаського клубу.
На період з 28 січня по 11 лютого заплановано проведення другого навчально-тренувального збору футбольної команди «Славутич», який також пройде на Черкащині. Після кількох днів відпочинку футболістів очікує черговий домашній етап підготовки, який буде не таким тривалим, як попередні. І, нарешті, з 1 по 18 березня відбудеться останній, підсумковий збір команди. Пройде він за кордоном.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения