Василь Івегеш: "Свої шанси з "Десною" ловитимемо на контратаках"

Василь Івегеш: "Свої шанси з "Десною" ловитимемо на контратаках"

115
Василь Івегеш: "Свої шанси з "Десною" ловитимемо на контратаках"
Фото - fc.ternopil.ua

Перед подвійним виїздом "Тернополя" до претендентів на підвищення у класі "Десни" та "Славутича", про свої очікування від них, і в першу чергу від зустрічі з лідером групи, клубній прес-службі повідав наставник "Тернополя" Василь Івегеш.

— Дуже добре, що до зустрічі з "Десною" ми підходимо без кадрових втрат, – зазначив Василь Івегеш. - Хоча у нас і є футболісти які „висять” на картці, жоден з них по цій причині зустріч з лідером не пропустить. Також слід сказати, що той матч стане для нашої команди ледь не першим у сезоні зіграним на нормальному полі, і після тернопільського "болота" ми почуватимемось вже по іншому. Грати будемо другим номером, і ловити шанси на контратаках. Звичайно ж розуміємо, що можемо розраховувати на залікові бали лише за рахунок бажання та самовіддачі. "Десна" після програшу у Черкасах зробить усе, щоб реабілітуватись на очах рідних уболівальників, проте і нам вже немає куди відступати.

— Одразу після поєдинку з "Десною" на "Тернопіль очікує виїзна зустріч із ще одним претендентом на підвищення у класі – "Славутичем"... скільки набраних очок у цих двох поєдинках влаштує "Тернопіль"?

— Ну, мені, як і кожному тренеру на моєму місці хотілось би максимуму, однак прекрасно усвідомлюємо силу наших суперників, тож навіть одне здобуте очко не можна буде назвати провальним результатом.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров