Василь Івегеш: "Худоб'як розташується на вістрі атаки"

Василь Івегеш: "Худоб'як розташується на вістрі атаки"

161
Василь Івегеш: "Худоб'як розташується на вістрі атаки"
Фото - fc.ternopil.ua

Після підписання муніципальним клубом нового гравця, враженнями і подальшим баченням поділився з клубною прес-службою головний тренер "Тернополя" Василь Івегеш:

- Розуміємо, що з командою підписав контракт футболіст, який дуже добре знайомий для нашої команди. Ігор Худоб’як грав проти „Тернополя” у складі „Факела” ще в фіналі чемпіонату Європи серед студентів-2009 року, і у багатьох матчах студліги. Також це хороший знайомий багатьох наших гравців. Ми шукали такого нападника, таранного типу.. переглядали багатьох футболістів, однак все-таки прийняли рішення, що нам потрібен досвідчний гравець, в чому Худоб’як підходив якнайкраще. Тим краще, що він матиме право дебютувати у нашому складі вже 26 березня у матчі проти „Чорноморця”.

- Як з підписанням Худоб’яка зміниться позиція на полі Мединського?

- По-правді кажучи, у нас не було планів використовувати Мединскього на вістрі атаки. Його краща позиція – на флангах, або ж під нападниками. Тож думаю з Гаврилюком-Чорним під нападниками, Мединським на фланзі атаки, а з Худоб’яком на вістрі – краще розташування команди у сьогоднішній комплектації.

- Вже фактично через тиждень матч проти „Чорноморця”. Як проходять фінальні приготування?

- Все у плановому режиму. Більше вирішили не провидити контрольних матчів, через ризики травми, будемо готуватися через тренування. Приступив вже до них Степан Клекот, ймовірно і він зможе допомогти нашій команді в тому матчі, втім – це все поки під запитанням.

- 16 березня День народження святкував капітан „Тернополя” Андрій Конндзьолка.. як привітала його команда?

- Подарували Андірю м’яч з автографами футболістів нашої команди сьогоднішнього зразка.. втім, вже скоро у багатьох наших гравців дні народження, тож сподіваємось м’ячів хватить для всіх (сміється)

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров