Контрольний матч: "Мир" (Горностаївка) – "Енергія" (Нова Каховка) 4:3

Контрольний матч: "Мир" (Горностаївка) – "Енергія" (Нова Каховка) 4:3

149
Контрольний матч: "Мир" (Горностаївка) – "Енергія" (Нова Каховка) 4:3

Дві контрольні зустрічі на тижні, що минув, провели футболісти горностаївського «Миру».

Перший матч відбувся в Хлібодарівці. І в гострій суперечці з місцевим «Колосом» була зафіксована нічия 2:2 (у гостей відзначились Андрій Драголюк та Віталій Зайцев).

Не менш цікавим і напруженим виявився спаринг мирян з новокаховською «Енергією». Гра, яка проходила в Громівці, подарувала досить численній глядацькій аудиторії масцу позитивних емоцій. Перша половина зустрічі, без варіантів, залишилася за енергетиками. Вони володіли як територіальною, так і ігровою ініціативою, тричі розписавшись у воротах Дениса Боброва (18 хв. – Євген Цвік, 25 хв. та 39 хв. – Олександр Муковозов). Горностаївці спромоглися лише на реалізований Андрієм Драголюком 11-метровий (31 хв.).

Проте у другому таймі все змінилося з точністю до навпаки. Про що говорили в роздягальні своїм футболістам тренери «Миру» невідомо, але на полі ми побачили зовсім іншу команду – швидку, агресивну. мотивовану. Особливо натхненно діяв лідер нападу Іван Доценко, для якого друга половина матчу стала бенефісом.

Саме його три влучних постріли на 50й, 54й та 78й хвилинах принесли горностаївцям феєричну перемогу – 4:3!

Слід також додати, що офіційно стали гравцями «Миру» воротар Денис Бобров (останній клуб – ялтинська «Жемчужина») та вихованець клубу Херсонщини Євген Білоусов, який осінню частину першості провів у головківському «Украгрокомі».

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров