У "Славутичі" на перегляді Олександр Казанюк та Олавале Фабунмі

У "Славутичі" на перегляді Олександр Казанюк та Олавале Фабунмі

210
У "Славутичі" на перегляді Олександр Казанюк та Олавале Фабунмі

У п’ятницю, 17 січня, кількість претендентів на потрапляння до складу команди «Славутич» збільшилася на дві одиниці. У тренувальному таборі черкаського клубу з’явилися Олександр Казанюк та Олавале Фабунмі. Обоє взяли участь у вечірньому тренуванні черкаського футбольного клубу.

Як і Олександр Казанюк Фабунмі має досвід виступів за футбольний клуб Черкас. У першій половині сезону 2012/13 рр. Олавале у складі «Славутича» провів 21 матч і забив 2 м’ячі у ворота суперника.

Головний тренер славутчан Юрій Бакалов розповів, що у Фабунмі були пропозиції й від інших клубів, але він відгукнувся на запрошення приїхати на перегляд до Черкас. При цьому варто зазначити, що нинішній головний тренер «Славутича» добре знає Фабунмі, починаючи з дитячо-юнацької школи київського «Арсенала». Юрій Бакалов розповів, що торік Олавале тренувався з основною командою і навіть потрапив до заявки на гру Прем’єр-ліги.

Щодо появи в тренувальному таборі Олександра Казанюка, головний тренер «Славутича» зазначив:

– У складі команди має бути досвідчений футболіст. А ми знаємо, що у Казанюка за плечима тривалий період виступів на професіональному рівні. Крім цього, своїми багатьма якостями він може бути прикладом для молодих гравців, шо є також важливим. Ми знаємо, що торік Олександр Казанюка, незважаючи на свій за футбольними мірками зрілий, вік зумів стати найкращим гравцем чемпіонату Черкащини.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы

Оставить комментарий на форуме Обновить

Букмекер месяца
Рейтинг Букмекеров