Валерій Крохан: "Тренери вже 9 місяців працюють без зарплати"
^

Валерій Крохан: "Тренери вже 9 місяців працюють без зарплати"

693
Валерій Крохан: "Тренери вже 9 місяців працюють без зарплати"
Фото - footballnews.com.ua

У 5 турі хмельничани грали на Херсонщині проти лідера першості – «Мира» з Горностаївки. Перед цим вони вдома намагалися подолати другий попередній етап Кубка України. Але здолати першоліговий «Авангард» із Краматорська не змогли – донеччани забили два «сухих» м’ячі та вийшли до наступної стадії замагнь. Ну, а хмельничани вирушили до Херсонщини, де вже на 11 хвилині поєдинку проти «Миру» пропустили перший гол. На перерву ж команди пішли за рахунку 2:0 на користь господарів. Ще один гол у ворота хмельничан був забитий в другому таймі. Отже, у підсумку 3:0.

«Що тут коментувати? – каже директор хмельницького «Динамо» Валерій Крохан. – Щоб поїхати на виїзд мені довелося позичити гроші в знайомих. Хіба так можна створити боєздатну команду? Тренери вже 9 місяців працюють без зарплати. Вадим Крохан, мій син, який є головним тренером, мені каже, що вже давно б пішов з клубу, якби не я. І він правий! Він себе ганьбить, бо неможливо з тих футболістів, які в нас є, створити нормальну команду. Крім цього, на матч із «Миром» не поїхали троє гравців основного складу – капітан Олександр Антонов, півзахисник Тарас Стретович та захисник Володимир Плішка. Для нормальних команд втратата одразу трьох футболістів, це проблема, а для нас – катастрофа. Де нам взяти кваліфікованих футболістів? Звісно, вони є, але не у нас, бо не можемо їм дати гідну заробітну плату. А тут ще й отримали факс з ПФЛ, що за участь у Кубку України винні 14 тисяч гривень»

У п’яти матчах в чемпіонаті та одному кубковому протистоянні «Динамо» забило… лише один гол! Директор клубу це пояснює тим, що…: «У нас просто немає команди», - зітхає Валерій Миколайович. – Ви ж подивіться, як ми заявляємо, а потім відзаявляємо футболістів. А чому? Бо один краще за іншого. До нас їдуть ті, хто не пробився до інших клубів. Це, коли є гроші, тоді можна підібрати виконавців, а так… беремо тих, хто знає, що тут він гроші не заробить. Якби була своєчасна зарплата, преміальні тощо – тоді можна і запитувати в футболістів за результат. А так… Що від них вимагати? Та вже вся Україна знає, що в нас чотири роки одна й та сама проблема – немає фінансів. Коли ж будуть гроші, тоді будуть інші виконавці й результати».


Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме