Главная Украинские Вторая лига Юрій Бакалов: "Спробуємо пошуміти у Кубку України"
^

Юрій Бакалов: "Спробуємо пошуміти у Кубку України"

568
Юрій Бакалов: "Спробуємо пошуміти у Кубку України"

Сьогодні головний тренер черкаського «Славутича» – Юрій Бакалов – святкує свій День народження. За кілька годин до цієї дати ми запитали у відомого спеціаліста про те, як він бачить свою роботу у новій команді та селекційну політику клубу.

–Відбулося перше тренування «Славутича», на якому було доволі багато футболістів (29), переважна більшість їх черкащани. Які сподівання ви покладаєте на місцевих футболістів навесні?

–Зараз першочергове завдання для нас – познайомитися і перевірити гравців, які закінчували чемпіонат. Також зраз є ряд молодих гравців, які представляють білозірську «Зорю». Лише після того, як переглянемо хлопців, займатимемося підсиленням складу. Для того щоб визначитися, потрібно провести низку тренувань і кілька ігор на першому етапі тренувального збору. Уже після цього будемо дивитися, які позиції потребують підсилення.

–Тобто Ваше завдання – скласти хорошу команду на основі місцевих футболістів?

–Так, це пріоритет, ми вже розпочали роботу по відбору кращих місцевих гравців. Тому я і приїхав в Черкаси трохи раніше, тренувальний збір тільки почався, але ми працювали і раніше. Зрозуміло, що хотілося б скласти команду з місцевих. Чимало черкаських гравців грає і в Першій і навіть у Прем’єр лізі, тому ми маємо дати шанс більшості. Зрозуміло, що залишаться у «Славутичі» далеко не всі. Не в образу хлопцям сказано, хтось відповідає поставленим перед командою завданням, хтось – ні.

–Назвіть кого ви знаєте з черкаських вихованців, які сьогодні працюють з командою?

–Я не буду лукавити і скажу, що знаю далеко не всіх гравців, які були присутні на першому тренуванні. Але я передивився багато ігор першої частини сезону. Бачив тих, хто там грав. Я знаю приблизні можливості десь 10-ти осіб, причому деякі з хлопців пройшли систему «Арсеналу», по ним у мене інформації більш ніж достатньо.

–У міжсезоння завершувався контракт у основних гравців команди – Захаревича та Дацюка. Судячи з усього, їх вдалося втримати.

–Так, вони гратимуть у нас. Захаревича я, взагалі, дуже добре знаю, це вихованець київського футболу, я завжди слідкував за його грою і знаю можливості. По Ярославу взагалі питань немає – це хороший гравець, який, сподіваюся, продовжить прогресувати. Щодо Дацюка, то він у Черкасах розкрився, впевнено відіграв першу частину сезону. Для мене було важливо залишити їх у команді, судячи з усього, саме вони будуть входити в основну обойму. Але гарантувати щось їм я не буду. Навіть ці хлопці мають доводити власне місце на футбольному полі у здоровій конкуренції. Хто буде краще виглядати, той і буде грати.

–Розкажіть про етапи підготовки «Славутича» до весняної частини сезону?

–Перший етап буде відносно коротким і базово-ознайомчим. З 15 по 25 січня ми проведемо у Черкасах та Білозір'ї. Хлопців потрібно вивести планомірно з відпустки і переглянути потенційних новачків команди. 25-го ми зіграємо в Олександрії проти «УкрАгрокома», після чого хлопці отримають два дні відпочинку. З 28 січня по 11 лютого у нас тут також буде другий збір. В ньому ми вже розставимо дещо інші пріоритети, швидше за все, на цьому етапі буде вже ясність по гравцях. Наприкінці лютого ми проведемо ще один невеличкий домашній збір, а після цього поїдемо закордон. З 1 по 18 березня ми вилітаємо. Четвертий збір уже буде підсумковим. На ньому ми маємо вийти в ігровий ритм перед важливими матчами Кубка України та чемпіонату.

–Чи плануєте ви підсилити свій склад кимось з топовох гравців?

–Такі варіанти ми теж розглядаємо і безумовно у Черкаси готові приїхати дехто з гравців, які зі мною працювали в «Арсеналі». Але я ще раз наголошую: для цього потрібно зрозуміти можливості місцевих гравців. На першому етапі ми це зрозуміємо. А вже після цього будемо підсилюватися по позиції.

–Після призначення яке завдання перед вами поставило керівництво клубу?

–Тут може бути лише один варіант – вихід у Першу лігу. Щодо Кубка України, то слід почекати з суперником. У будь-якому разі спробуємо пошуміти і в Кубку.

. Главные новости футбола в Viber viber background
Читать
. Главные новости футбола в Telegram telegram-background
Читать
Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения