Match odds 957002
FootBoom ⚽ Турниры Вторая лига Ярослав Деда: "Не хотів брати участь в аферах галицьких "Карпат"
^

Ярослав Деда: "Не хотів брати участь в аферах галицьких "Карпат"

797

Ярослав Деда: "Не хотів брати участь в аферах галицьких "Карпат"
Фото - "Карпаты" Галич

Нападник Ярослав Деда, який нещодавно покинув "Карпати" з Галича, у коментарі "Спортивці" розповів про причини підходу з клубу.

– Ви досить неочікувано покинули галицькі "Карпати". Яка причина відходу з клубу?

– Якщо відверто, то мені не сподобався проєкт "Карпат" – те, що вони почали привозити легіонерів, ставити їх в основу для того, аби потім продати. У такий футбол я не хочу грати.

– Чи комунікували ви з Карлосом Інахеросом – новим головним тренером "Карпат"?

– Я був на двох тренуваннях. Він хороший тренер. Не думаю, що зробив йому щось погане. Вважаю, якби я залишився в команді, то ми б зійшлись характерами.

– Востаннє за "Карпати" Ви зіграли в матчі 7-го туру проти "АФСК Київ" 4-го вересня. Чому не брали участь у наступних матчах?

– Ще перед тим матчем мені повідомили, що нападником в основі буде Ікер Ското, а я маю грати на іншій позиції. Наскільки я зрозумів, "Карпати" мають свої плани, вони хочуть потім вигідно продати його та інших легіонерів.

Сказав, що просто не збираюсь брати участь у цих аферах і хочу грати на своїй позиції, яку заслуговую більше за Ікера. Вважаю, що я виглядав краще за нього. Але, як Ви можете здогадатись, тренери нічого в цьому не вирішували – усе вирішувало керівництво клубу. Мене поставили в матчі з "АФСК Київ" лівим хавбеком, я зіграв лише в 1-му таймі. Сказав відверто, що на цій позиції не маю бажання грати.

Спілкувались із Смалійчуком у галицькій команді?

– Кілька разів бачились, але не сильно з ним комунікували. Про цілі й амбіції команди він нам не говорив.

Чи є вже пропозиції від якихось команд? Якщо так, то хто найбільше зацікавлений у Ваших послугах?

– На це запитання відповісти Вам не можу. Поки це залишиться секретом, а далі побачимо.

– Хотіли би повернутись у львівські "Карпати"?

– Чесно кажучи, хочу трішки дати паузу із "Карпатам". Поки не планую виступати у львівських клубах. Хочеться спробувати щось інше і пограти у сильніших командах.

Плануєте знову спробувати пограти в іноземних чемпіонатах?

– Звичайно, хочу виступати в інших чемпіонатах. Думаю над цим, шукаю варіанти. Побачимо, що буде після зими. Знаю, що "Карпати" встановили велику суму за мене. Хоч ми й розірвали угоду, але все одно за гравців до 23-років має бути певна компенсація.

– Чи є, на вашу думку, майбутнє в команди Карлоса Інахероса?

– Дай Бог, аби в них усе було добре. Проти них я нічого не маю, але наголошую, що в такому проєкті не збираюсь брати участь.

З ким із легіонерів Ви найкраще спілкувались?

– Навіть не знаю. Із деякими спілкувався. Колумбійця Дувана називав Зюзі (сміється).

– Хто найкращий гравець галичан на вашу думку?

– Можу відзначити Романа Лебедя та Андрія Бея. Хороші гравці. Дубль Мордаса в матчі проти "Ниви"? Не хочу нікого ображати, але і палиця раз на рік вистрілює (сміється).

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения