FootBoom ⚽ Турниры Украинские Вторая лига Офіційно: "Черкащина" не зможе дограти поточний чемпіонат в другій лізі
^

Офіційно: "Черкащина" не зможе дограти поточний чемпіонат в другій лізі

1003

Офіційно: "Черкащина" не зможе дограти поточний чемпіонат в другій лізі
Официальный сайт ПФЛ

Як інформує пресслужба ПФЛ, напередодні відновлення змагань на адресу ПФЛ надійшов лист від Об’єднаного професіонального футбольного клубу міста Черкаси і територіальних громад Черкаської області "Черкащина". Генеральний директор клубу Юрій Колеснік констатував, що "Черкащина" не зможе дограти поточний чемпіонат.

Цитуємо: "Інформуємо Вас, що ОПФК "Черкащина" протягом грудня 2020 року – січня-лютого 2021 року здійснював різноманітні організаційно-правові заходи з метою продовження участі команди "Черкащина" у другому колі Чемпіонату України з футболу сезону 2020/2021 серед професіональних команд другої Ліги. Ми навіть звернулися до голови облдержадміністрації та голови обласної ради. Але проблеми вирішити так і не вдалося. Тому повідомляємо що команда ОПФК "Черкащина" не зможе приймати участь у другому колі Чемпіонату України з футболу серед професіональних команд другої ліги сезону 2020/2021. До листа додаються копії звернень до голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради".

Згідно з процедурою, ПФЛ України приймає цей лист і розпочинає процес зняття футбольного клубу з поточного чемпіонату.

Читайте также: Александр Каденко: "Черкащины", вероятно, уже не будет"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения