FootBoom ⚽ Турниры Украинские Вторая лига Тернопільська "Нива" продовжить участь в другій лізі та створить акціонерне товариство
^

Тернопільська "Нива" продовжить участь в другій лізі та створить акціонерне товариство

1177

Тернопільська "Нива" продовжить участь в другій лізі та створить акціонерне товариство
Фото - "Нива" (Тернополь")

Тернопільська "Нива" продовжить свої виступи в другій лізі, інформує пресслужба клубу.

- Футбольний клуб "Нива" заручився підтримкою ще двох бізнесових структур з Тернопільщини і продовжить участь у чемпіонаті Другої ліги щоб виконати поставлене напередодні сезону завдання, а саме — вихід до Першої ліги.

Щоб досягнути потрібного результату за підсумками третього кола та впевнено дивитися на майбутні перспективи клубу ми не припиняємо пошуки потенційних інвесторів та партнерів та запрошуємо усіх охочих долучитися до фінансування ФК "Нива", а особливо представників владних структур.

Водночас клубом розпочата процедура створення акціонерного товариства, що дасть змогу залучити до фінансування, як владні структури, так і юридичних та фізичних осіб, які матимуть можливість стати акціонерами клубу. Також акціонери зможуть впливати на кадрову політику клубу, обираючи директора клубу та представників на інші керівні посади. Списки акціонерів щомісячно публікуватимуться на офіційному сайті клубу. А на вимогу акціонерів клубом надаватимуться звіти по фінансових витратах, - йдеться у зверненні ФК "Нива" (Тернопіль).

Також зазначається, що з відпустки команда вийде 28 січня та розпочне підготовку до третього кола чемпіонату, що заплановане на кінець березня. Всього команда проведе чотири етапи підготовки.

Читайте также: Василь Малик - найкращий тренер Другої ліги в 2019-му році

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Лента новостей
15 апреля
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения