Главная Украинские Вторая лига Юрій Вірт ледь не побився з фанатом "Калуша"
^

Юрій Вірт ледь не побився з фанатом "Калуша"

985

Юрій Вірт ледь не побився з фанатом "Калуша"
Фото - Виктора Перегняка

Після матчу "Калуш" - "Верес" (2:1) виник конфлікт між фанатом господарів і головним тренером рівнян Юрієм Віртом, і справа ледь не дійшла до бійки. Про це повідомляється на офіційний сторінці "Вереса" в Facebook.

"Про Калуш і не гостинність!!!

Після фінального свистка один з уболівальників "Калуша" висловився лайливо на адресу нашої команди і тренера. Після словесної перепалки з тренером уболівальник штовхнув Юрія Вірта. На захист тренера стали уболівальники "Вереса". На щастя далі емоцій справа не пішла. В конфлікт втрутилась поліція.

Ясно, що футбол - це емоції. Але прикро коли опускаються до такого. Лави запасних знаходяться поруч з лавами уболівальників. Весь матч на нашу адресу лунали матюки і образи. Вважємо, що керівництву ФК "Калуш" варто звернути на це увагу. Провести роботу серед уболівальників і забезпечити належну охорону біля лав запасних", - говориться у повідомленні.

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения