Юрій Вірт: "Полісся" покарало "Верес", використавши нашу помилку"
^

Юрій Вірт: "Полісся" покарало "Верес", використавши нашу помилку"

499

Юрій Вірт: "Полісся" покарало "Верес", використавши нашу помилку"
fcruh.com

Головний тренер "Вереса" Юрій Вірт прокоментував прес-службі поразку у 10-му турі Другої ліги від "Полісся" (0:2).

- Почали сьогодні гру дуже добре. По настрою бачив, що хлопці налаштовані. Цей гол, який ми пропустили.... Я вже не хочу говорити про це... Бо ми даруємо голи суперникам. Звичайно, після пропущеного голу почали грати не зовсім в той футбол.

Почали більше грати через середину поля. Хотіли швидше доставити м'яч в штрафний майданчик суперника. У "Полісся" оборонялися десять футболістів. Дуже щільно. Тому нам було важко. Не було вільних зон. Лише за рахунок індивідуальної майстерності ми могли на щось розраховувати.

В перерві поговорили про те, як потрібно зіграти в другому таймі. Не можу сказати, що "Полісся" створило багато моментів біля наших воріт. Звичайно, ми пішли вперед великими силами. Хотіли зрівняти рахунок. "Полісся" нас покарало, використавши нашу помилку.

Можу сказати, що результат не по грі. Але є поразка і її потрібно прийняти. За два дні в нас знову гра. Проти одного з лідерів чемпіонату - "Калуша". Тому треба швидше розібрати цю гру і рухатися далі.

- Чи не позначився на діях Вашої команди перехід з трав'яного на штучне поле?

- Можна багато зараз розповідати. Штучне поле, трав'яне... Так, ми не тренувалися на цьому полі. Воно швидке. До того ж, було мокрим. Але є приклад збірної України, яка приїхала і на штучному полі легко обіграла Литву. Тому, не в полі справа, а в наших помилках. Ми даруємо голи, а потім відігратися важко.

Читайте также: Вторая лига. 10-й тур

Післяматчевий коментар головного тренера житомирського "Полісся" Анатолія Безсмертного:

- Нас особливо не потрібно було налаштовувати. Бо ми чудово розуміли ситуацію. Нам було дуже прикро після поразки у Хмельницькому у минулому турі. Нелогічної поразки. І особливо налаштовувати команду не довелося. Команда хотіла довести, що вміє грати. Хочу усім сказати "Щире дякую"!

- Сьогодні Ви знову вгадали з заміною. Якось напрацьовуєте на тренуваннях такі посилення гри команди через заміни?

- Ні. Просто віримо в хлопців. Знаємо їхній потенціал і їхні можливості. Хлопці хочуть цю довіру виправдати.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме