"Діназ" розпочав підготовку до дебюту у Другій лізі
^

"Діназ" розпочав підготовку до дебюту у Другій лізі

800

"Діназ" (Вишгород) розпочав підготовку до дебюту у Другій лізі. В понеділок ввечері гравці головної команди "Діназу" після кількатижневої відпустки зібралися на клубному стадіоні в Демидові і провели перше заняття, повідомляє офіційний сайт клубу. Для підопічних Володимира Бондаренко воно мало втягувальний характер. Хлопці здійснили пробіжку, потім отримали фізичне навантаження під керуванням тренера з фітнесу Валерії Крохмаль та виконали ігрове тактичне завдання, розділившись на дві команди.

Жоден з футболістів, які виступали навесні в складі діназівців, не виявив бажання залишити команду, тому на перше тренування приїхали практично всі, за виключенням Руслана Зубленко та Сергія Каркошкіна, котрі затрималися з особистих причин. Але вже найближчим часом вони повинні приєднатися до колективу. На перегляд в "Діназ" приїхало кілька новачків, але їх імена наставник поки що залишає в секреті.

Впродовж місяця вишгородці практично щоденно тренуватимуться на стадіоні в Демидові й готуватиметься до старту в Другій лізі чемпіонату України серед команд ПФЛ, який заплановано на кінець липня. Передбачено, що в цей час "Діназ" проведе кілька спарингів з командами Першої та Другої ліг. Поки що перемовини про такі контрольні матчі ведуться, але вже зараз відомо, що 11 липня "Діназ" зіграє з вінницькою "Нивою". Не виключені зустрічі з МФК "Миколаїв" та другою командою київської "Оболонь-Бровар". А найближчим часом діназівці проведуть двосторонку, котра дозволить тренерському штабу оцінити фізичну готовність підопічних на старті підготовчого циклу.

Як відомо, жеребкування календаря чемпіонатів ПФЛ Першої та Другої ліг заплановано на 4 липня. Тоді й стане відомо повний календар матчів "ДІназу" в дебютному професійному сезоні.

"Діназ" розпочав підготовку до дебюту у Другій лізі - изображение 1"Діназ" розпочав підготовку до дебюту у Другій лізі - изображение 2"Діназ" розпочав підготовку до дебюту у Другій лізі - изображение 3

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме