Главная Украинские Вторая лига Геннадій Приходько: "Ми повернули професійний футбол у Кривий Ріг, і хочемо розвиватися"
^

Геннадій Приходько: "Ми повернули професійний футбол у Кривий Ріг, і хочемо розвиватися"

998

Геннадій Приходько: "Ми повернули професійний футбол у Кривий Ріг, і хочемо розвиватися"
Официальный сайт "Днепра-1"

Головний тренер криворізького "Гірника" Геннадій Приходько в коментарі прес-службі "Дніпра-1" поділився враженнями від спарингу з "Дніпром-1" (2:1), та розповів про плани на майбутнє.

- Дуже вдячний Дмитру Михайленко, що відгукнувся на пропозицію цього спарингу. Ми хотіли перевірити власні сили на тлі команди УПЛ – суперник дуже гідного рівня. Дмитра Михайленка вже знаю давно, мені подобається його стиль гри його команди – це технічний і комбінаційний футбол, тому приємно було зіграти з хорошою командою. Для нас гра була інформативною, ми побачили чого треба прагнути у грі з такою командою, в який футбол треба грати – швидкісний і комбінаційний, і швидкість мислення на високому рівні. Так що нам є до чого йти і зростати.

– Які цілі перед собою ставить "Гірник" у наступному сезоні?

– Ми вже повернули професійний футбол у Кривий Ріг, і тепер хочемо далі розвиватися, адже відродження команди відбулося після поверхня з аматорського рівня. Звичайно, хочемо ставити максимальні завдання на наступний сезон, щоб футбол у Кривому Розі розвивався. Будемо дивитися в майбутнє з оптимізмом і показувати у наступному сезоні видовищний футбол. На наші матчі стали і вболівальники приходити, і увага з боку керівництва міста є. Дякуємо нашому президенту, що він вкладає кошти в команду, і ми хочемо поступово розвиватися. Ну а мене у першу чергу цікавить, щоб команда показувала хороший футбол, який буде подобатись глядачу і тоді команда буде підійматися у гору по турнірній таблиці. Надіємося, що цей сезон буде для нас позитивним.

Читайте также: Товарищеский матч. "Днепр-1" - "Горняк" (Кривой Рог) 1:2

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения