Геннадій Приходько: "Ми повернули професійний футбол у Кривий Ріг, і хочемо розвиватися"
^

Геннадій Приходько: "Ми повернули професійний футбол у Кривий Ріг, і хочемо розвиватися"

617

Геннадій Приходько: "Ми повернули професійний футбол у Кривий Ріг, і хочемо розвиватися"
Официальный сайт "Днепра-1"

Головний тренер криворізького "Гірника" Геннадій Приходько в коментарі прес-службі "Дніпра-1" поділився враженнями від спарингу з "Дніпром-1" (2:1), та розповів про плани на майбутнє.

- Дуже вдячний Дмитру Михайленко, що відгукнувся на пропозицію цього спарингу. Ми хотіли перевірити власні сили на тлі команди УПЛ – суперник дуже гідного рівня. Дмитра Михайленка вже знаю давно, мені подобається його стиль гри його команди – це технічний і комбінаційний футбол, тому приємно було зіграти з хорошою командою. Для нас гра була інформативною, ми побачили чого треба прагнути у грі з такою командою, в який футбол треба грати – швидкісний і комбінаційний, і швидкість мислення на високому рівні. Так що нам є до чого йти і зростати.

– Які цілі перед собою ставить "Гірник" у наступному сезоні?

– Ми вже повернули професійний футбол у Кривий Ріг, і тепер хочемо далі розвиватися, адже відродження команди відбулося після поверхня з аматорського рівня. Звичайно, хочемо ставити максимальні завдання на наступний сезон, щоб футбол у Кривому Розі розвивався. Будемо дивитися в майбутнє з оптимізмом і показувати у наступному сезоні видовищний футбол. На наші матчі стали і вболівальники приходити, і увага з боку керівництва міста є. Дякуємо нашому президенту, що він вкладає кошти в команду, і ми хочемо поступово розвиватися. Ну а мене у першу чергу цікавить, щоб команда показувала хороший футбол, який буде подобатись глядачу і тоді команда буде підійматися у гору по турнірній таблиці. Надіємося, що цей сезон буде для нас позитивним.

Читайте также: Товарищеский матч. "Днепр-1" - "Горняк" (Кривой Рог) 1:2

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме