Ігор Столовицький: "Стартові матчі в першій лізі проведемо у Полтаві, або в Олександрії"
^

Ігор Столовицький: "Стартові матчі в першій лізі проведемо у Полтаві, або в Олександрії"

1391

Ігор Столовицький: "Стартові матчі в першій лізі проведемо у Полтаві, або в Олександрії"
Фото - ФК "Кремень"

Головний тренер "Кременя" Ігор Столовицький на післяматчевій прес-конференції поділився враженнями від Золотого матчу другої ліги "Минай" - "Кремінь" (0:1).

- У першу чергу хочу поздоровити усіх вболівальників, усіх кременчужців з цією перемогою. Велика подяка керівництву нашого клубу та самим гравцям. У цілому, так званий Золотий матч був не дуже виразним, була великою ціна помилки, тому було небагато гольових моментів. Але ми знайшли свій епізод, Костя Черній підтвердив свої бомбардирські якості. Забив м’яч, який виявився переможним. Команда суперника мені сподобалася, вона намагається грати у футбол. Не завжди все виходить, але дуже симпатична команда, бойовита, тому я думаю, що ФК "Минай" на вірному шляху.

У будь-якому випадку, хтось мав поступитися сьогодні, але я вважаю, що в нас було трішки гострих моментів, хоча в цілому гра була рівною.

- Ігоре Михайловичу, як команда готуватиметься до нового сезону?

- Сьогодні йдемо у відпустку і збирається 25 червня у Кременчуці. Поки невідомо, хто залишить команду, ще не спілкувалися з керівництвом. У залежності від задач на сезону, комплектуватимемо команду.-

- Як клуб розв'язутиме питання зі стадіоном на Першу лігу? Це питання хвилює всю футбольну спільноту.

Читайте также: "Золотой" матч за звание чемпиона второй лиги. Светлый день Черния

- Це питання не в моїй компетенції, це – до керівництва клубу. Наскільки мені відомо, перші матчі проведемо не вдома – у Полтаві або в Олександрії. Можливо у Горішніх Плавнях. Це біда всього українського футболу, у такому місті як Кременчук немає гідного поля і стадіону. Він є, але не відповідає тим вимогам, які застосовують до Першої ліги. Наче закупили штучну траву останнього покоління, коли постелять мені невідомо. Місцева влада обіцяла допомогти з цим.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме