Главная Украинские Вторая лига Офіційно: Юрій Соломка – гравець "Полісся"
^

Офіційно: Юрій Соломка – гравець "Полісся"

1589
Офіційно: Юрій Соломка – гравець "Полісся"

Напередодні першого офіційного матчу проти тернопільської "Ниви" ряди житомирського "Полісся" поповнив досвідчений півзахисник Юрій Соломка.

Юрій Соломка народився 4 січня 1990 року в смт. Покровське, Покровського району, Дніпропетровської області. Футболом починав займатися там же. Першим професійним клубом молодого футболіста був друголіговий "Титан" (Донецьк), згодом перейшов до сусіднього "Металурга" за дубль якого грав у молодіжному чемпіонаті України (70 матчів, 12 голів). Також, відомий своїми виступами у складі "Полтави" та одеського "Чорноморця" за який дебютував в українській Прем'єр-лізі в матчі першого туру чемпіонату 2015/16 проти донецького "Олімпіка". Після, захищав кольори харківського "Геліоса", а потім повернувся у розташування першолігової "Полтави".

До команди приєднався на початку квітня 2019 року. Контракт з футболістом розрахований до кінця сезону 2018/19 рр. У "Поліссі" буде виступати під номером 66.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Источник: Полесье

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения