У Рівному розпочалися роботи з реконструкції стадіону "Авангард" (Фото)
^

У Рівному розпочалися роботи з реконструкції стадіону "Авангард" (Фото)

984

У Рівному розпочалися роботи з реконструкції стадіону "Авангард" (Фото)
РОФФ

На території рівненського стадіону "Авангард" сьогодні розпочали працювати будівельники виробничо-комерційної фірми "Фіалка". Як відзначається на сайті Рівненської обласної федерації футболу, зокрема відбуваються підготовчі роботи з встановлення паркану, розпочався процес демонтажу пластикових сидінь та бетонних трибунних конструкцій. Цьогоріч у планах будівельників, окрім демонтажу старих конструкцій, встановлення паль та перенесення мереж.

- Сьогодні ще один історичний день для обласного центру і всієї Рівненщини. Розпочалися безпосередні роботи з реконструкції стадіону "Авангард". Хочу подякувати міському голові Володимирові Хомку що ми разом попри певні труднощі пройшли підготовчий шлях і суттєво наблизилися до нової сучасної спортивної арени, важливого соціального об`єкту для міста й області. Також хочу подякувати й депутатському корпусу за учорашнє позитивне голосування про виділення перших 50 млн грн для початку робіт. Маю надію, що з допомогою у процесі реконструкції долучаться і народні депутати від Рівненщини, сподіваюсь, що міністри, котрі до нас приїжджали нещодавно, виконають свої обіцянки й посприяють у фінансуванні будівництва. І хочу зазначити, що сьогодні від Народного клубу "Верес" будемо ініціювати встановлення цілодобового відеонагляду за будівництвом "Червоно-чорні очі" з можливістю перегляду в онлайн. Стадіону - бути! - коментує історичну подію голова Рівненської обласної федерації футболу Олексій Хахльов.

- Ця довгоочікувана подія надзвичайно важлива і я не сумніваюсь, що за декілька найближчих років це буде об`єкт №1 у місті Рівному. Для нас він - предмет найзвичайної уваги і контролю. Хочу нагадати, що стадіон зроблений адекватним до розміру міста Рівне і головне - він універсальний. Тут можна проводити змагання і з футболу, і з легкоатлетики. На наступному тижні буде тут Міністр, ми з ним домовилися, підпишемо меморандум. Вся громадськість спортивна буде здійснювати контроль, - розповідає міський голова Рівного Володимир Хомко.

У Рівному розпочалися роботи з реконструкції стадіону "Авангард" (Фото) - изображение 1У Рівному розпочалися роботи з реконструкції стадіону "Авангард" (Фото) - изображение 2У Рівному розпочалися роботи з реконструкції стадіону "Авангард" (Фото) - изображение 3У Рівному розпочалися роботи з реконструкції стадіону "Авангард" (Фото) - изображение 4У Рівному розпочалися роботи з реконструкції стадіону "Авангард" (Фото) - изображение 5

Читайте также: Виділено 50 мільйонів гривень на реконструкцію стадіону "Авангард" у Рівному

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме